Загальна професійна гігієна – 900 грн.

Загальна професійна гігієна – 900 грн.

(зняття зубного каменю ручними інструментами, поліровка зубів, профілактична флюоризація,
медикаментозний супровід, індивідуальний підбір паст та навчання правильній домашній гігієні).

Гігієна зубів – це професійне чищення зубів шляхом видалення зубного каменю та нальоту (над- і під’ясенних зубних відкладень) і поліровка поверхні зуба, що перешкоджає утворенню зубного нальоту  в подальшому.

Навіть при регулярному домашньому догляді за зубами, досить складно забезпечити повноцінне чищення зубів – бічних поверхонь і міжзубних проміжків, внаслідок чого в цих зонах відбувається активне накопичення зубного нальоту. Утворення зубного нальоту створює умови для формування зубного каменю, що, в свою чергу, провокує захворювання ясен (гінгівіт) та тканин пародонту (пародонтит, пародонтоз) за рахунок впливу мікроорганізмів та їх токсинів.

Професійну гігієну зубів слід проводити, в середньому, кожні 6 місяців. Але якщо у вас є захворювання ясен чи пародонту — частіше (по потребі).

Переваги професійної гігієни

Часто у пацієнтів виникає запитання «Для чого проводити професійну гігієну у стоматолога якщо я й сам добре чищу зуби?». На жаль, як показує досвід всіх стоматологів світу, поняття «добре» є дуже відносним. Для того щоб насправді добре все вичистити вдома, ви крім зубної щітки повинні обов’язково використовувати ще флос (зубну нитку) та міжзубні йоршики. Причому, робити це технічно правильно! З грамотно підібраними зубними пастами. Якщо ж ви ці засоби не використовуєте щодня – значить проміжки між зубами у вас завжди залишаються з нальотом і там в першу чергу буде розвиватись карієс.

Під час регулярного проведення професійної гігієни ретельно очищаються і поліруються всі важкодоступні поверхні зубів і міжзубні проміжки. Як наслідок – там затримується менше залишків їжі і вам простіше підтримувати цей стан чистоти при домашньому догляді.

які види робіт входять до складу загальної професйної гігієни

Професійна гігієнічна чистка зубів включає очищення зубів щіткою з використанням спеціальних поліровочних паст, очищення міжзубних проміжків флосом та використання апарату AIR-Flow для поліровки поверхні мікрогранулами під тиском. При наявності зубного каменю – його зняття ультразвуковими чи ручними інчтрументами.

Етапи проведення професійної гігєни:

 • визначення локалізації та виду зубних відкладень
 • очищення зубів апаратурним та/або ручним методом
 • медикаментозна (антисептична) обробка слизової оболонки
 • профілактичне покриття зубів фтор-гелем
 • індивідуальний підбір засобів гігієни та зубних паст
 • при кровоточивості ясен призначається лікування (домашні засоби)
 • навчання техніки правильного домашнього чищення зубів
 • як часто необхідно проходити процедуру професійної гігієни

Професійну гігієну порожнини рота підліткам та дорослим рекомендується проводити мінімум раз на півроку (за необхідності можна й частіше).

Для дітей цю процедури слід робити частіше – раз на 3-4 міс, оскільки вони менш ретельно виконують всі гігієнічні процедури вдома.

Замовити дзвінок

 

  ×
  Записатись на прийом

   

   ×
   Messenger icon
   Надіслати повідомлення через Messenger