You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Домашнє вибілювання (виготовлення індивідуальної капи з гіпоалергенного біоінертного матеріалу) – від 5200 грн. (1 зубний ряд).

Домашнє відбілювання зубів має велику перевагу – індивідуально виготовлена капа залишається у вас назавжди. І при потребі повторити відбілювання вам необхідно лише придбати новий гель.

Для процедури домашнього відбілювання, як правило, достатньо одягнути капу з гелем 4- 5 ночей (через ніч) — це забезпечує висвітлення зубів на 1-2 тона, яке буде “триматись” від 1 до 2 років. Тривалість такого ефекту залежить від вашого харчування (наявності хімічних барвників у раціоні) та пористості емалі.

У яких випадках підійде домашнє відбілювання?

Домашнє відбілювання зручне для пацієнтів, які дотримуються рекомендацій стоматолога та необмежені у часі на коли потрібно отримати результат (курс вибілювання займе близько 1 тижня).

Великою перевагою є те, що ви не витрачаєте ваш час на візити у стоматологічну клініку. Перший візит для зняття відбитків і виготовлення індивідуальної капи займає 15 хв. В подальшому все домашнє вибілювання відбувається під час сну.

Що треба знати перед процедурою відбілювання

Перед процедурою домашнього вибілювання пацієнт повинен розуміти,  що ефект буде видно після декількох процедур. Як правило, ми рекомендуємо вибілювати спочатку лише зуби на одній щелепі – тоді у порівнянні ви зможете вже відразу побачити результат.

Ще одна необхідна умова – всі зуби повинні бути поліковані і запломбовані. Якщо у вас є зубний наліт або камінь – слід провести професійну гігієну.

Методика домашнього відбілювання зубів

Домашнє відбілювання зубів за допомогою індивідуально виготовлених кап- одна з найбільш поширених методик домашнього відбілювання і, однозначно, найефективніша (за рахунок того, що капа виготовлена по моделі ваших зубів – вона щільно до них прилягає і гель ефективніше контактує з поверхнею емалі).

На першому візиті стоматолог робить відбитки ваших зубів, по яким у лабораторії виготовляють вибілюючу капу.

Під час другого візиту у клініку ви отримуєте готову капу і тюбик вибілюючого гелю. Всі подальші процедури проводите вдома самостійно:

  • вечірнє ретельне чищення зубів
  • нанести гель у капу
  • протерти зуби насухо
  • одягнути капу (не притискаючи)
  • зранку знімаєте капу з гелем, промиваєте її під краном (нічим не обробляти!) і зберігаєте у сухому вигляді у спеціальному боксі.

Важливо!

Наступний день після кожної ночі з капою – так звана «біла дієта». Не їсти яскравих і темних продуктів (червоне вино, міцна кава, чорниці та ін.)

Телефонуйте та отримайте всю необхідну інформацію у нашого адміністратора

+38 (097) 682-83-82
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger