Послуги

Ми надаємо повний ассортимент стоматологічних послуг, включаючи лікування зубів, протезування, ортодонтію та вибілювання. Окремий напрямок у лікуванні – це наш дитячий стоматолог.

Для вашої зручності ми представили ціни на наші основні послуги

Наші послуги

Косультація стоматолога

Первинна консультація -500 грн

Стоматологічне обстеження, оформлення документації,  вставлення попереднього діагнозу, складання плану лікування, рекомендації щодо індивідуальної корекції харчування (для дітей), підбір засобів домашньої гігієни.  

Консультація проф. Безвушко Е.В. – 900 грн.

Стоматологічне обстеження, оформлення документації,  вставлення попереднього діагнозу, складання плану лікування,діагностика ортодонтичної патології та вибір методів корекції нерівних зубів і прикусу,підбір індивідуальної програми профілактики карієсу для дітей та дорослих, рекомендації щодо індивідуальної корекції харчування (для дітей) індивідуальний підбір засобів домашньої гігієни  

Профілактичний огляд – безкоштовно

Регулярні контрольні профілактичні огляди для пацієнтів клініки, які призначаються індивідуально з урахуванням віку та стану стоматологічного здоров’я

Профілактика карієсу - стоматологічна клініка Ельвіри Безвушко

Фторування емалі – 80 грн.

Регулярне проведення профілактичних процедур, зокрема профілактики карієсу, дозволяє надовго забути про “класичне” стоматологічне лікування як дорослих, так і маленьких пацієнтів.

Мінеральна герметизація емалі – від 600 грн.

Зниження ризику виникнення карієсу та гіперчутливості зубів, підвищення міцності емалі, лікування демінералізації і "білих плям".

Гігієна ротової порожнини - стоматологічна клініка Ельвіри Безвушко Професійна гігієна зубів давно стала нормою у сучасному цивілізованому суспільстві, адже це – запорука здоров'я та краси ваших зубів і свіжості подиху. Навіть при регулярному домашньому догляді за зубами, досить складно забезпечити повноцінне очищення зубів – бічних поверхонь і міжзубних проміжків, внаслідок чого в цих зонах відбувається активне накопичення зубного нальоту, яке провокує захворювання ясен (гінгівіт, пародонтит, пародонтоз). З часом зубний наліт перетворюється у зубний камінь. Ціна процедури гігієни ротової порожнини включає профілактичне покриття фторвмісним гелем.  

Загальна професійна гігієна – 1000грн.

Зняття зубного каменю ручними інструментами, поліровка зубів, профілактична флюоризація, медикаментозний супровід, індивідуальний підбір паст та навчання правильній домашній гігієні.  

Зняття зубних відкладень ультразвуковим скалером

(додатково до загальної гігієни) – 600 грн.

 
Дитячий стоматолог у Львові - клініка Ельвіра Безвушко В нашій клініці ми не просто лікуємо дітям зуби. Дитячий стоматолог запропонує комплексний догляд за здоров’ям зубів вашої дитини, що забезпечить гарні зубки малюку на довгі роки.

Професійна гігієна з профілактичним покриттям всіх зубів – від 750 грн.

Зняття зубного нальоту пастою, поліровка зубів, профілактична флюоризація, індивідуальний підбір паст та навчання правильній домашній гігієні.

Пломбування молочного зуба – від 800 грн.

(з індивідуальним підбором матеріалу залежно від стану емалі)

Лікування каналу молочного зуба – від 400 грн.

Лікування зубів у дітей майже аналогічне до дорослого. І у випадку, коли не встигли полікувати карієс, зуб починає боліти. Тоді вже лікування молочних зубів вимагає лікування і пломбування кореневих каналів.

Видалення молочного зуба – від 500 грн.

Видалення молочного зуба проводиться із знеболенням (анестезією) при наявності алергологічних проб.

Фотополімерна герметизація – 1100 грн.

Кожен прийом включає індивідуальний психологічний підхід, підбір і призначення гігієнічних засобів, рекомендації по корекції харчування дитини, навчання домашньому догляду за зубами, складання індивідуальної програми профілактики

Лікування карієсу у Львові - стоматологічна клініка Ельвіри Безвушко

Лікування карієсу

Реставрація зуба фотополімерним  матеріалом (в-ва Німеччини або Японії) з індивідуальним підбором кольору та повним відновленням анатомічної форми зуба

Лазерна стоматологія у Львові Лазерна стоматологія

Лікування зубів за допомогою лазера значно розширює можливості та асортимент стоматологічного лікування. Основні напрямки використання лазерів в стоматології – це всі види хірургічного лікування та лазерна терапія.

Художня реставрація зубів у Львові

Естетична реставрація зубів

(корекція форми і кольору) Художня естетична реставрація зуба фотополімерним матеріалом (в-ва Японії) з індивідуальним підбором кольору і прозорості. Можлива зміна (корекція) форми, розміру і кольору власного зуба.

Лікування кореневих каналів - клініка Ельвіри Безвушко

Перша допомога при гострому болі – 1500грн.

Клінічна діагностика, анестезія, розкриття зуба, накладання девіталізуючої пасти, тимчасова пломба.  

Інструментальна і медикаментозна обробка кореневого каналу – 1000 грн.

Механічна і медикаментозна обробка  каналу зуба з використанням одноразових ручних, машинних та ультразвукових інструментів, медикаментозний супровід антисептичним розчином "Chlorax".  

Пломбування одного каналу – 1000 грн.

Індивідуальний підбір та використання пломбувальних матеріалів залежно від клінічної ситуації.  

Лікування важкопрохідних викривлених каналів методом депофорезу – від 700 грн.

Методи лікування кореневих каналів за допомогою методу депофорезу дозволяють «врятувати» зуб, який підлягає видаленню.

Вініри - керамічні вініри, ціна у Львові

Керамічні вініри ("голівудська" посмішка)

Найшвидший спосіб створити ідеальну посмішку. Дають можливість змінити форму, розмір і колір власного зуба.

Вирівнювання зубів і прикусу - клініка Ельвіра Безвушко Сьогодні не існує вікових обмежень для проведення ортодонтичного лікування. У будь-якому віці хочеться виглядати гарно і привабливо та мати сяючу усмішку. Не секрет, що наш успіх і в особистому житті, і у кар'єрі великою мірою залежить від нашої зовнішності, особливо в “епоху селфі” та активного соціального життя. І якщо ще недавно Ваш статус визначала марка Вашого автомобіля, то тепер еталоном соціального статусу є рівень здоров'я, інтелекту та доглянутість людини. Естетичний аспект включає не лише проблему “нерівних” зубів, а й зміни естетики обличчя та профілю. Окрім того, неправильний прикус може викликати захворювання скронево–нижньощелепових суглобів. Ознаки цього захворювання багатьом теж добре відомі - головні болі, щелчки при відкриванні рота, біль у жувальних м’язах. Все вищеперераховане є вагомим аргументом для того, щоб знайти час і сили позбутися ортодоничних проблем раз і назавжди.  

Пластинка – 4500 грн.

(з гіпоалергенного біоінертного матеріалу) Вирівнювання зубів пластинками проводиться, в середньому, у дитячому віці від 5-6 до 14 років. Пластинка на зуби виготовляється з біоенертного прозорого матеріалу і є практично непомітною. Ціна пластинки залежить від складності патології та конструкції апарату.  

Міофункціональний трейнер (в-во США) – від 5400 грн.

Міофункціональний трейнер – апарат для вирівнювання прикусу і зубів відразу на обох щелепах. Одягається лише вдома і на ніч.  

Лікування брекет-системою («Dentsply-GAC», в-во Японія-США – від 14100 грн.

(один зубний ряд) У дорослих пацієнтів використовують різні види брекет-систем: естетичні  (керамічні), металеві брекети та сучасні високотехнологічні самолігатурні брекети. Брекети фіксуються на зуби за допомогою спеціального матеріалу, який жодним чином не впливає на емаль і забезпечує легке зняття вкінці лікування. Ціна залежить від складності патології прикусу та вибраного виду брекетів.  

Вирівнювання зубів елайнерами (прозорі капи) – від 3500 грн. (1 капа)

 • вирівнювання зубів у будь-якому віці
 • корекція прикусу
 • корекція профілю обличчя
 • корекція усмішки
 • лікування порушень прикусу у дітей дошкільного віку безапаратним методом
 • складання індивідуального комплексу міогімнастичних вправ

Протезування зубів у клініці Ельвіри Безвушко

Металокерамічна коронка – від 5100 грн.

Металокерамічна коронка – найбільш «класичний» і звиклий варіант протезування зубів. Ціна металокерамічної коронки залежить від типу вибраної кераміки.

Керамічна коронка (безметалева) – від 8700 грн.

Серед повного асортименту ортопедичних послуг слід відмітити зубні коронки з кераміки - це запорука високої естетики та надійності.

Повний знімний протез – 11100 грн.

Знімний зубний протез дозволяє відновити естетику і жування  при повній відсутності зубів.

Бюгельний протез – від 20700 грн.

Бюгельний протез використовують у випадках часткової відсутності зубів. Ціна бюгельного протезу залежить від типу конструкції та кількості відсутніх зубів, які потрібно замістити.

Лікування парадонтиту - лікування клінічних кишень у Львові Пародонтологія включає:
 • індивідуальне призначення лікувальних гігієнічних засобів, медикаментозний супровід
 • демонстрацію та навчання домашньому догляду
 • лікування гінгівіту (запалення ясен)
 • лікування пародонтиту
 • лікування клінічних кишень
 • лікування пародонтозу
 • хірургічне лікування пародонтиту
 • шинування зубів при рухомості (тимчасове та постійне)

Лікування клінічних кишень – 450 грн.

 

Лікування слизової оболонки – 1100 грн.

(1 зубний ряд, один сеанс) Регулярний догляд і профілактика захворювань слизової оболонки ясен є настільки ж важливими, як і лікування зубів. Це необхідно, оскільки може розвиватись запальний процес ясен (гінгівіт) та пародонтит, який у важких випадках закінчується пародонтозом та втратою зубів.  

Кюретаж (при лікуванні пародонтиту) – від 600грн. (у діл. 1 зуба)

При пародонтиті проводять глибоке очищення ясенних кишень навколо зубів – кюретаж.  Кюретаж зубів буває закритий і відкритий, залежно від клінічної ситуації.
Відбілювання зубів у стоматологічній клініці Ельвіри Безвушко Ні для кого не секрет, що вимоги суспільства до зовнішнього вигляду з кожним роком невпинно зростають. І лише ми самі несемо відповідальність за наш імідж, привабливість, красу обличчя та посмішки і, як безумовний наслідок, успіх у кар'єрі, стосунках, колективі та й просто впевненість у собі. Білосніжна доглянута посмішка може вмить привабити співрозмовника. Але, на жаль, такою ж швидкою буде і зворотня реакція на неприємний подих з рота та "жовті" зуби. І памятайте - красива посмішка може стати вирішальною при першій зустрічі.  

Офісне вибілювання (препаратами в-ва США) – 900 грн. (1 зуб)

Офісне вибілювання зубів дає можливість отримати білосніжну усмішку вже через годину, проведену у стоматологічній клініці.  

Домашнє вибілювання – від 3450 грн.

Виготовлення індивідуальної капи з гіпоалергенного біоінертного матеріалу (1 зубний ряд).  

Відбілювання «сірих зубів» після лікування каналів – від 1800грн.

Включає ізолюючу прокладку, тимчасову пломбу (1 зуб, 1 сеанс).

Ювелірні прикраси для зубів

Прикраси "Tooth-Art", "Twinkles"

Якщо Ви хочете бути неповторними та мати по-справжньому зіркову усмішку -  спробуйте ювелірні прикраси для зубів з золота, срібла та діамантів Tooth-art та Twinkles. Ці прикраси приклеюються на зуб і завжди будуть привертати до себе увагу. Знімаються ювелірні прикраси для зубів легко та не вимагають спеціального догляду і обмежень.

Видалення зуба - ціна у Львові

Видалення зуба – від 500 грн.

Мінімум стресу і ніякого болю - ось два основних моменти успішного стоматологічного лікування, як для лікаря, так і для пацієнта.

Замовити дзвінок

 

  ×
  Записатись на прийом

   

   ×
   Messenger icon
   Надіслати повідомлення через Messenger