Послуги

Ми надаємо повний ассортимент стоматологічних послуг, включаючи лікування зубів, протезування, ортодонтію та вибілювання. Окремий напрямок у лікуванні – це наш дитячий стоматолог.

Для вашої зручності ми представили ціни на наші основні послуги

Наші послуги

Косультація стоматолога

Первинна консультація -400 грн

Стоматологічне обстеження, оформлення документації,  вставлення попереднього діагнозу, складання плану лікування, рекомендації щодо індивідуальної корекції харчування (для дітей), підбір засобів домашньої гігієни. 

Консультація проф. Безвушко Е.В. – 800 грн.

Стоматологічне обстеження, оформлення документації,  вставлення попереднього діагнозу, складання плану лікування,діагностика ортодонтичної патології та вибір методів корекції нерівних зубів і прикусу,підбір індивідуальної програми профілактики карієсу для дітей та дорослих, рекомендації щодо індивідуальної корекції харчування (для дітей) індивідуальний підбір засобів домашньої гігієни 

Профілактичний огляд – безкоштовно

Регулярні контрольні профілактичні огляди для пацієнтів клініки, які призначаються індивідуально з урахуванням віку та стану стоматологічного здоров’я

Профілактика карієсу - стоматологічна клініка Ельвіри Безушко

Фторування емалі – 80 грн.

Регулярне проведення профілактичних процедур, зокрема профілактики карієсу, дозволяє надовго забути про “класичне” стоматологічне лікування як дорослих, так і маленьких пацієнтів.

Мінеральна герметизація емалі – від 400 грн.

Зниження ризику виникнення карієсу та гіперчутливості зубів, підвищення міцності емалі, лікування демінералізації і "білих плям".

Гігієна ротової порожнини - стоматологічна клініка Ельвіри БезвушкоПрофесійна гігієна зубів давно стала нормою у сучасному цивілізованому суспільстві, адже це – запорука здоров'я та краси ваших зубів і свіжості подиху.Навіть при регулярному домашньому догляді за зубами, досить складно забезпечити повноцінне очищення зубів – бічних поверхонь і міжзубних проміжків, внаслідок чого в цих зонах відбувається активне накопичення зубного нальоту, яке провокує захворювання ясен (гінгівіт, пародонтит, пародонтоз). З часом зубний наліт перетворюється у зубний камінь.Ціна процедури гігієни ротової порожнини включає профілактичне покриття фторвмісним гелем. 

Загальна професійна гігієна – 700 грн.

Зняття зубного каменю ручними інструментами, поліровка зубів, профілактична флюоризація, медикаментозний супровід, індивідуальний підбір паст та навчання правильній домашній гігієні. 

Зняття зубних відкладень ультразвуковим скалером

(додатково до загальної гігієни) – 300 грн.

 
Дитячий стоматолог у Львові - клініка Ельвіра БезвушкоВ нашій клініці ми не просто лікуємо дітям зуби. Дитячий стоматолог запропонує комплексний догляд за здоров’ям зубів вашої дитини, що забезпечить гарні зубки малюку на довгі роки.

Професійна гігієна з профілактичним покриттям всіх зубів – від 400 грн.

Зняття зубного нальоту пастою, поліровка зубів, профілактична флюоризація, індивідуальний підбір паст та навчання правильній домашній гігієні.

Пломбування молочного зуба – від 490 грн.

(з індивідуальним підбором матеріалу залежно від стану емалі)

Лікування каналу молочного зуба – від 150 грн.

Лікування зубів у дітей майже аналогічне до дорослого. І у випадку, коли не встигли полікувати карієс, зуб починає боліти. Тоді вже лікування молочних зубів вимагає лікування і пломбування кореневих каналів.

Видалення молочного зуба – від 450 грн.

Видалення молочного зуба проводиться із знеболенням (анестезією) при наявності алергологічних проб.

Фотополімерна герметизація – 650 грн.

Кожен прийом включає індивідуальний психологічний підхід, підбір і призначення гігієнічних засобів, рекомендації по корекції харчування дитини, навчання домашньому догляду за зубами, складання індивідуальної програми профілактики

Лікування карієсу у Львові - стоматологічна клініка Ельвіри Безвушко

Лікування карієсу

Реставрація зуба фотополімерним  матеріалом (в-ва Німеччини або Японії) з індивідуальним підбором кольору та повним відновленням анатомічної форми зуба

Лазерна стоматологія у Львові Лазерна стоматологія

Лікування зубів за допомогою лазера значно розширює можливості та асортимент стоматологічного лікування. Основні напрямки використання лазерів в стоматології – це всі види хірургічного лікування та лазерна терапія.

Художня реставрація зубів у Львові

Естетична реставрація зубів

(корекція форми і кольору)Художня естетична реставрація зуба фотополімерним матеріалом (в-ва Японії) з індивідуальним підбором кольору і прозорості.Можлива зміна (корекція) форми, розміру і кольору власного зуба.

Лікування кореневих каналів - клініка Ельвіри Безвушко

Перша допомога при гострому болі – 750 грн.

Клінічна діагностика, анестезія, розкриття зуба, накладання девіталізуючої пасти, тимчасова пломба. 

Інструментальна і медикаментозна обробка кореневого каналу – 450 грн.

Механічна і медикаментозна обробка  каналу зуба з використанням одноразових ручних, машинних та ультразвукових інструментів, медикаментозний супровід антисептичним розчином "Chlorax". 

Пломбування одного каналу – 450 грн.

Індивідуальний підбір та використання пломбувальних матеріалів залежно від клінічної ситуації. 

Лікування важкопрохідних викривлених каналів методом депофорезу – від 300 грн.

Методи лікування кореневих каналів за допомогою методу депофорезу дозволяють «врятувати» зуб, який підлягає видаленню.

Вініри - керамічні вініри, ціна у Львові

Керамічні вініри ("голівудська" посмішка)

Найшвидший спосіб створити ідеальну посмішку. Дають можливість змінити форму, розмір і колір власного зуба.

Вирівнювання зубів і прикусу - клініка Ельвіра БезвушкоСьогодні не існує вікових обмежень для проведення ортодонтичного лікування. У будь-якому віці хочеться виглядати гарно і привабливо та мати сяючу усмішку.Не секрет, що наш успіх і в особистому житті, і у кар'єрі великою мірою залежить від нашої зовнішності, особливо в “епоху селфі” та активного соціального життя. І якщо ще недавно Ваш статус визначала марка Вашого автомобіля, то тепер еталоном соціального статусу є рівень здоров'я, інтелекту та доглянутість людини.Естетичний аспект включає не лише проблему “нерівних” зубів, а й зміни естетики обличчя та профілю. Окрім того, неправильний прикус може викликати захворювання скронево–нижньощелепових суглобів. Ознаки цього захворювання багатьом теж добре відомі - головні болі, щелчки при відкриванні рота, біль у жувальних м’язах. Все вищеперераховане є вагомим аргументом для того, щоб знайти час і сили позбутися ортодоничних проблем раз і назавжди. 

Пластинка – 3500 грн.

(з гіпоалергенного біоінертного матеріалу)Вирівнювання зубів пластинками проводиться, в середньому, у дитячому віці від 5-6 до 14 років. Пластинка на зуби виготовляється з біоенертного прозорого матеріалу і є практично непомітною. Ціна пластинки залежить від складності патології та конструкції апарату. 

Міофункціональний трейнер (в-во США) – від 4450 грн.

Міофункціональний трейнер – апарат для вирівнювання прикусу і зубів відразу на обох щелепах. Одягається лише вдома і на ніч. 

Лікування брекет-системою («Dentsply-GAC», в-во Японія-США – від 13000 грн.

(один зубний ряд)У дорослих пацієнтів використовують різні види брекет-систем: естетичні  (керамічні), металеві брекети та сучасні високотехнологічні самолігатурні брекети. Брекети фіксуються на зуби за допомогою спеціального матеріалу, який жодним чином не впливає на емаль і забезпечує легке зняття вкінці лікування. Ціна залежить від складності патології прикусу та вибраного виду брекетів. 

Вирівнювання зубів елайнерами (прозорі капи) – від 2900 грн. (1 капа)

 • вирівнювання зубів у будь-якому віці
 • корекція прикусу
 • корекція профілю обличчя
 • корекція усмішки
 • лікування порушень прикусу у дітей дошкільного віку безапаратним методом
 • складання індивідуального комплексу міогімнастичних вправ

Протезування зубів у клініці Ельвіри Безвушко

Металокерамічна коронка – від 3000 грн.

Металокерамічна коронка – найбільш «класичний» і звиклий варіант протезування зубів. Ціна металокерамічної коронки залежить від типу вибраної кераміки.

Керамічна коронка (безметалева) – від 7500 грн.

Серед повного асортименту ортопедичних послуг слід відмітити зубні коронки з кераміки - це запорука високої естетики та надійності.

Повний знімний протез – 5000 грн.

Знімний зубний протез дозволяє відновити естетику і жування  при повній відсутності зубів.

Бюгельний протез – від 12000 грн.

Бюгельний протез використовують у випадках часткової відсутності зубів. Ціна бюгельного протезу залежить від типу конструкції та кількості відсутніх зубів, які потрібно замістити.

Лікування парадонтиту - лікування клінічних кишень у ЛьвовіПародонтологія включає:
 • індивідуальне призначення лікувальних гігієнічних засобів, медикаментозний супровід
 • демонстрацію та навчання домашньому догляду
 • лікування гінгівіту (запалення ясен)
 • лікування пародонтиту
 • лікування клінічних кишень
 • лікування пародонтозу
 • хірургічне лікування пародонтиту
 • шинування зубів при рухомості (тимчасове та постійне)

Лікування клінічних кишень – 150 грн.

 

Лікування слизової оболонки – 700 грн.

(1 зубний ряд, один сеанс)Регулярний догляд і профілактика захворювань слизової оболонки ясен є настільки ж важливими, як і лікування зубів. Це необхідно, оскільки може розвиватись запальний процес ясен (гінгівіт) та пародонтит, який у важких випадках закінчується пародонтозом та втратою зубів. 

Кюретаж (при лікуванні пародонтиту) – від 350грн. (у діл. 1 зуба)

При пародонтиті проводять глибоке очищення ясенних кишень навколо зубів – кюретаж.  Кюретаж зубів буває закритий і відкритий, залежно від клінічної ситуації.
Відбілювання зубів у стоматологічній клініці Ельвіри БезвушкоНі для кого не секрет, що вимоги суспільства до зовнішнього вигляду з кожним роком невпинно зростають. І лише ми самі несемо відповідальність за наш імідж, привабливість, красу обличчя та посмішки і, як безумовний наслідок, успіх у кар'єрі, стосунках, колективі та й просто впевненість у собі. Білосніжна доглянута посмішка може вмить привабити співрозмовника. Але, на жаль, такою ж швидкою буде і зворотня реакція на неприємний подих з рота та "жовті" зуби.І памятайте - красива посмішка може стати вирішальною при першій зустрічі. 

Офісне вибілювання (препаратами в-ва США) – 400 грн. (1 зуб)

Офісне вибілювання зубів дає можливість отримати білосніжну усмішку вже через годину, проведену у стоматологічній клініці. 

Домашнє вибілювання – від 2500 грн.

Виготовлення індивідуальної капи з гіпоалергенного біоінертного матеріалу (1 зубний ряд). 

Відбілювання «сірих зубів» після лікування каналів – від 900 грн.

Включає ізолюючу прокладку, тимчасову пломбу (1 зуб, 1 сеанс).

Ювелірні прикраси для зубів

Прикраси "Tooth-Art", "Twinkles"

Якщо Ви хочете бути неповторними та мати по-справжньому зіркову усмішку -  спробуйте ювелірні прикраси для зубів з золота, срібла та діамантів Tooth-art та Twinkles. Ці прикраси приклеюються на зуб і завжди будуть привертати до себе увагу. Знімаються ювелірні прикраси для зубів легко та не вимагають спеціального догляду і обмежень.

Видалення зуба - ціна у Львові

Видалення зуба – від 450 грн.

Мінімум стресу і ніякого болю - ось два основних моменти успішного стоматологічного лікування, як для лікаря, так і для пацієнта.

Замовити дзвінок

 

×
Записатись на прийом

 

×
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger