Про нас

Наша історія почалась у 1999 році, коли відома на всю Україну, СНД та далеко поза їх межами професор Смоляр Ніна Іванівна, завідувач кафедри дитячої стоматології Львівського медичного університету започаткувала цю справу.

pro-nasУ клініці, яку тепер, продовжуючи сімейні традиції, очолює професор Ельвіра Валентинівна Безвушко, працюють ті, хто любить свою професію і пишається своїми досягненнями.

Ми не рахуємо кількість зроблених реставрацій — ми пишаємось кількістю збережених здорових зубів, адже “ставити пломби” вміють всі, а зберегти зуби здоровими — це найвищий рівень медичної майстерності.

 

 

 

 

Результат говорить сам за себе!vidguk-1

Лікування у нашому місті було важким, оскільки не було стоматології для дітей. І знайомі порадили цю клініку – ми задоволені.

Сучасне обладнання, привітний персонал, зручний графік, індивідуальний підхід до клієнта – це основні особливості роботи клініки.

Враження тільки позитивні. А результат говорить сам за себе – адже користуємось послугами цієї клініки вже багато років – задоволені здоровими і гарними зубами.

Зубик Іван Степанович, підприємець, м.Червоноград

 

За ці роки було створено багато — і тісна співпраця з американськими стоматологами НАТО, і державні проекти по лікуванню флюорозу зубів у Львівській області, і почесне звання “Найкраща практика 2004” з проектом “Let the Сhildren Smile” міжнародного клубу Soroptimist International, звання “Лідер галузі 2014 року” і постійне навчання та стажування у Європі та ще багато нагород, які є результатом високої якості нашої роботи. Якості, гарантованої ім’ям.

Про нас

 

Ми є клієнтами клініки вже понад 10 років!

Причина пошуку хорошого стоматолога зрозуміла всім батькам. Ми теж шукали хороших, професійних, результативних і порядних лікарів – все це ми знайшли тут.

Результати роботи вражають, адже тепер наші діти не бояться ходити до стоматолога, на даний момент у нас здорові всі зубки!

Дякуємо Вам!

Процвітання Вашій клініці та вдячних пацієнтів!

Момот Наталя Борисівна

 

Чому нас рекомендують як пацієнти, так і інші лікарі

 • Філософія нашої клініки – профілактична, естетична стоматологія та сімейне обслуговування. З кожним роком зростає кількість сімей, які регулярно звертаються на профілактичні процедури. Їх перелік у нашому закладі такий різноманітний як для дітей, так і для дорослих, що впевнено можна забути про карієс на довгі роки
 • Ми маємо весь спектр стоматологічних послуг
 • Ми проводимо безкоштовні контрольні огляди та консультації для того, щоб вчасно виявити проблему на самому її початку
 • З багатьох клінік Львова та області до нас скеровують дітей завдяки нашій професійній репутації – Ніна Іванівна Смоляр очолювала кафедру дитячої стоматології понад 35 років, а з 2012 р. цю справу продовжує Ельвіра Валентинівна Безвушко

pro-nas

Наявність дитячих спеціалістів була основною причиною звернення в цю клініку.

Тут завжди приємна атмосфера, мультики, від яких діти забувають про сам процес, та лікарі-щебетушки, які захоплюють дитину своїми розповідями та питаннями так, що лікування проходить непомітно для самої дитини.

Приємно, що чесно підтримують гарантії на свою роботу.

 

Драгомирецька Оксана Романівна, м. Львів

 

Нам є чим пишатися, тільки факти:

 • 21 рік успішної роботи
 • всі види послуг з дорослої та дитячої стоматології (реставрація, ортодонтія, ортопедія, ендодонтія, профілактика, вибілювання, лазер, контурна пластика губ)
 • 5  власних запатентованих методик
 • нам довіряють пацієнти з 11 країн світу
 • почесне звання “Найкраща практика 2004” з проектом у сфері здоров’я “Нехай посміхаються діти” за визнанням міжнародного клубу Soroptimist International
 • звання “Лідер галузі 2014 року” Національного бізнес-рейтингу України
 • №1 у Західній Україні по лікуванню флюорозу і гіпоплазії емалі
 • понад 250 публікацій у профільних стоматологічних та медичних журналах

Про нас

 

Що для нас залишається незмінним завжди

Незмінними залишаються лише наші клієнти, серед яких у нас лікується вже 3 покоління! І ми любимо вас, ми вдячні вам за таку теплу перевірену часом співпрацю, довіру і дружні стосунки!

vidguk4

Комплексний підхід до вирішення «зубатих» проблем незалежно від віку – це те, що вирізняє клініку серед інших, а кожен візит перетворюється в приємне спілкування.

Тепер ми зовсім забули про проблеми із зубами, адже завжди хочеться, щоб зуби були здорові, а їхнє лікування було комфортним і безболісним.

Окремо хочеться відмітити професіоналізм головного лікаря Безвушко Е.В, яка з використанням своїх знань, сучасних матеріалів та обладнання, зробила все, щоб ми забули про проблеми з зубами.

Радимо всім!

 

Кваснікевич Михайло, юрист, м. Львів

 

І ми із радістю чекаємо Вас

 

Дипломи та сертифікати

Замовити дзвінок

 

  ×
  Записатись на прийом

   

   ×
   Messenger icon
   Надіслати повідомлення через Messenger