You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Важливою складовою стоматологічної консультації є індивідуальний підбір засобів домашньої гігієни та індивідуальної програми профілактики карієсу.

 Стоматологічне обстеження, оформлення документації,  вставлення попереднього діагнозу, складання плану лікування,  рекомендації щодо індивідуальної корекції харчування (для дітей), підбір засобів домашньої гігієни

 

Що включає в себе консультація

Консультація стоматолога (первинний прийом пацієнта) включає повний огляд ротової порожнини (зубів, ясен, прикусу, суглобу), діагностику їх стану, вияв захворювань, постановку діагнозу та при потребі призначення додаткових методів діагностики (рентген та ін.).

У нашій клініці комплексну консультацію ви можете пройти у головного лікаря професора Безвушко Ельвіри Валентинівни або у вузькоспеціалізованих лікарів.

Як проходить консультація

Консультація включає опитування пацієнта, огляд і клінічне обстеження, діагностику наявних рентген-знімків.

В кінці лікар складає план лікування, який узгоджує з пацієнтом (згідно його побажань та технічних обставин) і надає повну консультацію та рекомендації стосовно процесу лікування та супутнього домашнього догляду.

Рекомендації та оформлення документації

Для кожного пацієнта нашої клініки ми заповнюємо медичну документацію (медичну карту), де записано усі проведені лікувальні процедури та рекомендації. Це дозволяє слідкувати за станом вашого здоров’я та планувати подальший необхідний догляд.

Складання плану лікування

План лікування лікар-стоматолог складає під час первинного огляду та консультації. Види лікування, об’єм втручань та вибір матеріалів узгоджується з пацієнтом. В нашій клініці лікарі мають вузьку спеціалізацію, що дозволяє підтримувати їм свій високий професійний рівень та якість надання послуг.  І головний принцип нашої роботи – завжди можна знайти компроміс і оптимальне рішення – пацієнту завжди пропонують на вибір декілька варіантів лікування, пояснюючи всі «за» і «проти». Остаточний план лікування узгоджуюється з врахуванням стану зубів, фінансової сторони та затрат часу.

Вартість первинної консультації стоматолога

Первинна консультація у лікарів клініки коштує 500 грн.

Консультація головного лікаря професора Безвушко Ельвіри Валентинівни (терапевтична та естетична стоматологія, ортодонтія, корекція зубів та прикусу, елайнери, відбілювання зубів, захворювання ясен, гігієнічний догляд та ін.) коштує 700 грн

Якщо вам потрібно повторно прийти на консультацію після проведення додаткових рентгенологічних обстежень, такий прийом буде безкоштовним і входить у вартість 1-ї консультації.

 

Телефонуйте та отримайте всю необхідну інформацію у нашого адміністратора

+38 (097) 682-83-82
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger