You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Найшвидший спосіб створити ідеальну посмішку. Дають можливість змінити форму, розмір і колір власного зуба.

Керамічні вініри – дуже тонкі пластинки, які покривають зовнішню поверхню зубів.  За допомогою вінірів можна змінити колір, розмір та форму зубів — створити, так звану, “голівудську” посмішку.

Покази для виготовлення вінірів на зуби:

  • вікова зміна кольору зубів
  • неправильне положення, повороти зубів
  • потемніння після депульпації (видалення нерва)
  • зміна форми зуба внаслідок травми, стертості, аномалій форми
  • пігментація емалі зубів – флюороз, гіпоплазія
  • наявність проміжків між зубами (треми, діастеми)
  • наявність багатьох дефектних, потемнілих пломб на передніх зубах

Переваги керамічних вінірів: стабільність кольору і форми, постійний блиск,  легкий гігієнічний догляд, чудова естетика та довгий термін служби. Ціна вінірів залежить від вихідного стану зуба та виду кераміки.

Сучасна стоматологія має велику кількість способів відновлення естетики та функції зубів. Однією з сучасних і якісних методик є вініри.

Що таке вініри?

Це керамічна «накладка» на зуб, яка застосовується для облицювання передньої поверхні зубів без необхідності обточування. З їх допомогою можна створити, так звану, «голівудську» посмішку без шкоди для зубів.

Якщо порівняти зуби людей, які скористалися цією методикою відновлення естетики, то можна помітити на фото «до» і «після» які вражаючі зміни відбулися з людиною. Посмішка просто світиться і випромінює блиск, всі зуби рівні.

Різновиди вінірів

Вініри можна класифікувати за матеріалами з яких вони виготовлені:

Композитні вініри

Подібну технологію можна порівняти з ювелірною роботою по реставрації втраченого зуба. Композитні вініри виконують з реставраційного (пломбувального) матеріалу, а головне, що це відбувається прямо в роті пацієнта. З основних переваг цього виду можна виділити те, що вони не вимагають обточування зубів і займуть мінімум часу – всього один візит до стоматолога.

Керамічні вініри

Етапи виготовлення та як встановлюють вініри

Для виконання такої конструкції використовують кераміку. Під час першого візиту до клініки стоматолог готує (препарує) зуби під майбутні вініри та знімає відбитки для їх виготовлення у лабораторії. На підговлений зуб встановлюється тимчасовий вінір. На другий візит до лікаря відбувається зняття тимчасових вінірів, а потім – примірка та фіксація керамічних, які встановлюють за допомогою спеціального фіксаційного матеріалу.

Скільки коштує поставити вініри?

Ціна залежить від виду матеріалу який ви обираєте (реставраційний фотополімер чи кераміка) та від того, наскільки сильну корекцію зуба необхідно зробити (зміна форми, положення). В середньому, ціна становить від 16000 грн за керамічні вініри. Більш точну інформацію щодо етапів лікування та кошторису лікар-стоматолог індивідуально визначає під час консультації та проведення діагностики.

Телефонуйте та отримайте всю необхідну інформацію у нашого адміністратора

+38 (097) 682-83-82
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger