You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Консультація стоматолога – головного лікаря нашої клініки.

 стоматологічне обстеження, оформлення документації,  вставлення попереднього діагнозу, складання плану лікування, діагностика ортодонтичної патології та вибір методів корекції нерівних зубів і прикусу,   підбір індивідуальної програми профілактики карієсу для дітей та дорослих, рекомендації щодо індивідуальної корекції харчування (для дітей) індивідуальний підбір засобів домашньої гігієни   Консультація професора Безвушко Ельвіри Валентинівни триває, в середньому, 30 хв. Якщо вам призначають додатково зробити рентген і є потреба ще однієї консультації – іі вже проводять безкоштовно. Головний лікар нашої клініки проводить комплексну консультацію – по терапевтичній стоматологіі, ортодонтіі, дитячій стоматологіі, захворюванням ясен та естетиці (вибілювання, вініри)

Як проходить консультація?

Стоматологічне обстеження та оформлення документації

Під час першої консультації на кожного пацієнта ми заповнюємо медичну карту, яка зберігається у клініці і де проводяться записи про всі лікувальні процедури. Для постійних пацієнтів це надзвичайно важливо, оскільки є «історія» кожного зуба і це допомагає ефективно слідкувати за вашим здоров‘ям)

Що включає первинна консультація

  1. Встановлення попереднього діагнозу, складання плану лікування. Під час складання плану лікування лікар, по можливості, повинен запропонувати декілька варіантів, з різними методами, термінами та вартістю. Адже завжди є альтернатива, «плюси» і «мінуси» кожного методу. Після цього разом з пацієнтом ми обираємо найоптимальніший для вас варіант.
  2. Підбір індивідуальної програми профілактики карієсу для дітей та дорослих. Як показує досвід, більшість стоматологічних захворювань виникають як результат поганої гігієни ротової порожнини і наявності нальоту на зубах. Від цього починається карієс і запалення ясен (гінгівіт). Тому першим кроком при роботі з новим пацієнтом є професійна гігієна і навчання правильному догляду вдома. Доречі, а вас колись вчили як правильно чистити зуби??
  3. Профілактика – надзвичайно важлива в усьому світі! Це головна філософія роботи нашої клініки. Адже лікувати зуби вміють всі, а зберегти їх здоровими – це головне завдання справжнього професіонала у стоматологіі. І наші постійні пацієнти, які регулярно приходять на профілактичні процедури, роками не мають жодного карієсу! Це насправді того вартує.
  4. Рекомендації щодо індивідуальної корекції харчування (для дітей) Ми не забороняємо солодке і не кажемо що це шкідливо – ми вчимо як правильно його вживати, щоб воно не шкодило зубам (маємо свої прості лайфхаки)
  5. Індивідуальний підбір засобів домашньої гігієни Зубні пасти також повинен призначати стоматолог залежно від вашого стану емалі зубів та ясен. Здається, прості речі, а насправді тут стільки важливих нюансів. 6.діагностика ортодонтичної патології та вибір методів корекції нерівних зубів і прикусу Хоч у пацієнтів основна скарга і проблема звучить «нерівні зуби» – ми враховуємо все: форму і профіль обличчя, усмішку, розмір щелепових кісток, тонус та функцію м’язів язика і губ, тип прикусу та функцію скроневонижньощелепового суглобу. Стосовно методів ортодонтичного лікування – завжди є різні варіанти (брекети, пластинки, елайнери (капи), міотрейнери).

Протипокази

Якщо у вас є протипокази до певних стоматологічних процедур, вагітність чи загальні захворювання організму – потрібно буде для вашої безпеки узгоджувати деякі стоматологічні процедури з вашим лікуючим лікарем.  

Телефонуйте та отримайте всю необхідну інформацію у нашого адміністратора

+38 (097) 682-83-82
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger