You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Це послуги огляду і консультації стоматолога, які ми проводимо для зручності наших пацієнтів.    регулярні контрольні профілактичні огляди для пацієнтів клініки, які призначаються     індивідуально з урахуванням віку та стану стоматологічного здоров’я  

Для чого потрібен профілактичний огляд

Для зручності постійних пацієнтів нашої клініки ми пропонуємо регулярні безкоштовні профілактичні огляди (контрольні огляди). Це дає можливість проводити регулярне обстеження і діагностику стану ваших зубів та цілісного здоров’я ротової порожнини і виявляти навіть незначні захворювання та проблеми на самому початку їх виникнення. І вам не потрібно щороку згадувати «коли ж я в останнє був у стоматолога?».

Що включає в себе профілактичний огляд стоматолога

Профілактичні контрольні огляди включають комплексний стоматологічний огляд і обстеження стану всіх зубів, слизової оболонки (ясен) та прикусу. Особливо важливими та необхідними вони є у дитячо-підлітковому віці, коли ситуація у ротовій порожнині змінюється щомісяця і потрібно слідкувати за прорізуванням зубів та формуванням правильного прикусу.

Чому регулярний огляд та консультації стоматолога є важливим

Переважну більшість захворювань зубів, ясен та прикусу людина зазвичай сама не відчуває і не зауважує. Адже банальний карієс зуба на перших етапах свого розвитку протікає зовсім безсимптомно, без больових відчуттів. І ви ні про що не здогадуєтесь. А коли вже зуб починає боліти – дуже часто буває занадто пізно. І чим більш «запущена» проблема – це буде потребувати для її лікування більше часу та фінансів.

Як часто необхідно відвідувати стоматолога

Частота таких профілактичних оглядів визначається вашим лікарем для кожного пацієнта індивідуально, залежно від вашого стану здоров’я. Як правило, для дорослих такі огляди разом з проведенням професійної гігієни рекомендовано проходити раз на півроку. Для дітей  – раз на 3-4 міс, враховуючи постійні зміни в роті внаслідок прорізування зубів та гіршу гігієну.

Телефонуйте та отримайте всю необхідну інформацію у нашого адміністратора

+38 (097) 682-83-82
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger