Відгуки

Юля Опалко

Всім рекомендую і дякую за те, що робите усмішки ідеальними!

Майже рік тому я розпочала своє лікування в даній клініці (поставила брекети,щоб виправити прикус) і дуже задоволена результатом що є на сьогоднішній день. Насамперед хочу подякувати Ельвірі Валентинівні за професійний підхід, високу якість роботи та відданість своїй справі. Це насправді лікар з золотими руками.

У клініці дуже привітний персонал,гарне ставлення до пацієнтів,затишна атмосфера.
Всім рекомендую і дякую за те ,що робите усмішки ідеальними!

Юлія Опалко Львів Лютий 21, 2019

Колишні проблеми перетворилися в чудову посмішку мого сина

Лікуємось в клініці проф. Ельвіри Безвушко вже 6 років і це єдиний спеціаліст,який не побоявся «взятися» за нашу проблему і дати надію.
На той час куди ми тільки не зверталися - ніякі професори не хотіли починати лікувати мого сина,а тільки дивилися відкритими очима,скликали колег і фотографували…..
А коли звернулися до Ельвіри Валентинівни - вона порадила, потім прооперувала і назначила подальше лікування. І от зараз колишні проблеми перетворилися в чудову посмішку мого сина!
Тому рекомендуємо і дуже вдячні Ельвіри Валентинівні - це лікар з великої літери!

Тетяна Павлюк Івано-Франківськ Лютий 21, 2019

Висловлюю велику подяку працівникам Стоматологічної клініки

Висловлюю велику подяку працівникам Стоматологічної клініки професора Ельвіри Безвушко за високий рівень комфорту і професійні якості!

Особлива подяка адміністратору Віті Пітилі та лікарю О.С. Стадник.

Віталій Тараненко Лютий 21, 2019

Юліана Собчук

Неймовірна задоволена лікуванням

Неймовірна задоволена лікуванням і обслуговуванням у цій клініці. Успішно поставили брекети і зняли з рівними і здоровими зубками. Надзвичайно приємна атмосфера, професійний підхід кожного фахівця і відчуття безпеки.

Рада, що ви такі є! Успіхів вам і процвітання!

Юліана Собчук Львів Лютий 21, 2019

Клим Євмін

Вдячний за гарний результат

Ставив брекети у проф. Безвушко Е.В. Вдячний за гарний результат, високий професійний рівень лікаря та всього колективуі приємне спілкування.

Прозорі повністю адекватні ціни та зрозумілий процес лікування. Надзвичайно сподобалась швидка та ефективна комунікація он-лайн.

Це зручно і дозволяє навіть провести консультацію та отримати рекомендації при висиланні фотографій. Користуватимусь послугами клініки в майбутньому.

Клим Євмін Польща, Краків Лютий 21, 2019

Відгук Бабій Світлани

Дитина з радістю їде у Львів до стоматолога

Дитина з радістю їде у Львів до стоматолога! Це так приємно для кожної мами! Ми лікуємось всією сім’єю і дуже задоволені і якістю лікування, і просто приємним та ввічливим ставленням кожного працівника у цій клініці.

А пластинка для вирівнювання зубів у доньки і мої брекети розвіяли всі «інтернетні» міфи про це лікування!

Бабій Світлана Листопад 22, 2018

Відгук Опалко Юлії

У клініці уважний та людяний підхід до пацієнта

У цій клініці уважний та людяний підхід до пацієнта. Лікар насправді «чує» та враховує всі твої побажання та проблеми. Це приємно, що до тебе не відносяться просто як до «чергового клієнта»!

А ще хочу відзначити надзвичайний професійний рівень проф.Безвушко Е.В. та якість всього проведеного лікування. Адже своє здоровя хочеться довіряти лише справді найкращим фахівцям!

Опалко Юлія Листопад 22, 2018

Дякую за оперативність надання допомоги

Моя помічниця сьогодні прилетіла з відпустки з суцільним набряком лиця і скаржились на зуби. Я привезла її в « Стоматологічну клініку пофесора Ельвіри Безвушко» і хочу подякувати за оперативність надання допомоги вашими працівниками .

Це важливо, що навіть при повністю розписаному щільному графіку роботи нам змогли знайти і приділити час, враховуючи форс-мажорні обставини. Дякую за вашу працю!!!

Ольга Цап Листопад 22, 2018

Дякую Вам за настрій, впевненість і щирість

Ельвіра Валентинівна,

те, що ви робите заслуговує уваги і того, щоб ділитись цим!

Ви реально змінили всі уявлення про клініку, про ставлення та про якість стоматологічного лікування.

Я люблю свої брекети і взагалі жаль що всіх всіх і задніх не видно на фотографіях)

Хочеться не  тільки мати рівні зубки, а взагалі вдосконалюватись) здавалось б, при чому тут брекети, але якось так є.

Дякую Вам за настрій, впевненість і щирість)

Ірина Калічак Серпень 20, 2018

Нарешті, мені пощастило!

Декілька років, я шукала для свого сина гарного ортодонта, і ніяк не могла знайти, але півроку тому, нарешті, мені пощастило і я взнала про дуже кваліфікованого спеціаліста Ельвіру Валентинівну Безвушко, котра підібрала для мого сина найновітнішу модель брекетів, і тепер він із задоволенням, носить їх, щоб його посмішка була ідеальною.

Ці брекети-це щось надзвичайне! В сина, вони не викликають ніякого дискомфорту, він може і надалі вести активний спосіб життя (а для підлітка-це дуже важливо), а також зовсім не змінилось його харчування з появою брекетів.

Ельвіра Валентинівна, я Вам дуже вдячна!

Галина Рудак. Львів Серпень 11, 2018

Лікуємось не перший рік всією сім’єю

Лікуємось не перший рік всією сім’єю. Задоволені. Ортодонтичне лікування брекетами у мене і пластинками у доньки проводить Безвушко Ельвіра Валентинівна. Апарати зручні і ми швидко та легко до них звикли. І за декілька місяців вже є результати. Усе на вищому рівні!

Світлана Бабій Серпень 9, 2018

Надзвичайно задоволений клінікою!

Надзвичайно задоволений клінікою! Привітний персонал, професійне та якісне обслуговування. І надалі користуватимуся послугами Клініки Ельвіри Безвушко.

Влад Братов Серпень 9, 2018

Замовити дзвінок

 

×
Записатись на прийом

 

×
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger