У Львові відбувся Перший Конгрес в Україні для адміністраторів стоматологічних клінік
Не лише лікарі нашої клініки постійно навчаються, а й адміністратор також. У червні 2023 р. у Львові відбувся Перший Конгрес в Україні для адміністраторів стоматологічних клінік «Крок в нову майстерність», організований освітнім центром «Dent up» (м.Київ).
Це нова подія для України і приємно відмітити що так масштабно започатковано проведення конгресів для адміністраторів клінік, адже це 2-га людина після керівника медичного закладу, від якої залежить все — від організації до рівня сервісу для пацієнтів.
На конгресі було розглянуто питання документації у медичних закладах, регулювання командної роботи клініки, розгляд конфліктних ситуацій а також шляхи покращення сервісу для пацієнтів.
![Перший Конгрес в Україні для адміністраторів стоматологічних клінік](https://elvirabezvushko.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/pershyj-kongres-v-ukrayini-dlya-administratoriv-stomatologichnyh-klinik.jpg)
![](https://elvirabezvushko.com.ua/wp-content/uploads/2023/06/krok-v-novu-majsternist-775x1024.jpg)