You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

  реставрація зуба фотополімерним  матеріалом (в-ва Німеччини або Японії) з індивідуальним підбором кольору та повним відновленням анатомічної форми зуба

Карієс — процес незворотній. Якщо Ви побачили у себе каріозну порожнину потрібно якнайшвидше звернутись до стоматолога, оскільки подальше руйнування зуба призведе до розвитку пульпіту (запалення нерва) і появи постійного болю. При цьому ціна лікування і затрачений час, звісно ж, будуть вже вищими.

         При виборі методу лікування карієсу ми беремо до уваги ряд факторів: вік пацієнта, глибину та розмір каріозної порожнини, резистентність емалі (її міцність), раніше проведена профілактика карієсу, естетичні вимоги, тощо. Тому першочерговим є індивідуальний підхід до вибору тактики лікування кожного окремого пацієнта.

Причини виникнення карієсу

Причин виникненнякарієсу є багато, але основні з них це:

  • спадковість
  • поганагігієнапорожнини рота (наліт – цескупченнябактерій і мікроорганізмів, якіруйнуютьзубнуемаль)
  • нераціональнехарчування (надлишоквуглеводів та недостатністькальцію та фосфору)
  • неправильний прикус, нерівнізуби (цеутруднюєїхочищенння і сприяєпостійнійнаявності зубного нальоту у важкодоступнихмісцях)

Стадії розвитку карієсу

Поява карієсу на зубі починається з утворення білої плями на емалі з шорсткою поверхнею, яка з часом темніє, стає жовтувата і коричнева. Наступний етап – руйнування тканин зуба (емалі і дентину) з утворенням порожнини.

Етапи лікування карієсу

На стадії плями процес можна стабілізувати і запобігти утворенню «дірки» у зубі. Для цього слід регулярно проводити спеціалні покриття, що сприяют насиченню емалі необхідними мікроелементами та відновленню її структури.

Якщо ж у зубі вже є дефект у вигляді порожнини – це потребує класичного лікування – реставрації зуба. Чим раніше це діагностувати і зробити, тим краще, оскільки максимально вдасться зберегти здорову частину зуба.

Вартість лікування

Вартість реставрації (пломбування) залежить від розміру каріозної порожнини та виду пломбувального матеріалу. У нашій клініці ми використовуємо реставраційні матеріали декількох різних виробників, що впливає на ціну. Всі реставрації проводяться з повним відновленням анатомічної форми поверхні зуба та естетичних параметрів. Тому таке лікування називається «реставрація» а не «пломбування». Вартість від 1700 грн (найменша реставрація).

Телефонуйте та отримайте всю необхідну інформацію у нашого адміністратора

+38 (097) 682-83-82
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger