You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
  • художня естетична реставрація зуба фотополімерним  матеріалом (в-ва Японії) з  індивідуальним підбором кольору і прозорості
  • можлива зміна (корекція) форми, розміру і кольору власного зуба
 

Різниця “пломби” і “реставрації” досить суттєва. “Пломба” передбачає лише закриття дефекту (порожнини) зуба, а “естетична реставрація” має на меті повне відновлення анатомічної форми, кольору, прозорості зуба що забезпечить функціональні та естетичні вимоги. І оскільки основною функцією зубів є жування — то лише повністю відновлена анатомічна поверхня зуба, зі всіма горбиками і ямками зможе забезпечити його повноцінне функціонування.

Можливості сучасних методів естетичної стоматології та реставрації перетворили роботу лікаря в мистецтво. Широка кольорова палітра сучасних реставраційних матеріалів дозоляє максимально натурально підібрати колір зуба і в результаті забезпечити точне відтворення природної емалі. В процесі художньої реставрації можна відкорегувати або змінити контури, форму, колір зуба, що зробить Вашу посмішку більш привабливою.

Навіщо потрібна реставрація зубів?

Завдання художньої (естетичної) реставрації – змінити форму зуба, його положення в зубному ряді, змінити колір емалі, зменшити або закрити щілини між зубами.

Якщо йде мова про задні (жувальні, кутні) зуби – реставрація повинна повністю відновити форму поверхні зуба, всі горбочки і ямки. Лише за такої умови можна повністю відновити контакт з протилежними зубами і забезпечити повноцінне пережовування їжі.

Реставрація ваших зубів залишає їх «живими» та функціональними.

Різновиди реставрації зубів

Реставрація буває прямою і непрямою.

Пряма техніка реставрації зубів не забере у Вас багато часу і виконується безпосередньо у порожнині рота на прийомі в стоматолога за допомогою фотополімерних реставраційних матеріалів з високими показниками естетики, які здатні імітувати відсутні частини зуба.

Методом непрямої реставрації у лабораторії створюють накладки (вініри) чи коронки, які на наступний прийом фіксують на ваших зубах. Саме «непрямий» метод – це популярна художня реставрація зубів вінірами

Етапи роботи у художній реставрації зубів

Реставрацію, як і пломбування, проводять з використанням знеболення (анестезії).

Після очищення зуба спеціальними поліровочними пастами, стоматолог його препарує (усуває всі зіпсовані, хворі та темні частини тканин зуба) та обробляє медикаментами (для дезінфекції і стерилізації). Після цього шар за шаром наносять реставраційний матеріал, який за кольором і прозорістю буде відтворювати природні тканини ваших зубів. Власне пошарове нанесення забезпечує максимально точне відновлення відтінків та прозорості натурального зуба, які є різними на різній глибині. Остаточний етап – повне відновлення анатомічної форми поверхні зуба, яка не повинна відрізнятись від ваших сусідніх. Завершальна поліровка забезпечує блиск і високі естетичні вимоги таких реставрацій.

Зазвичай естетична реставрація одного зуба може зайняти від 1 до 2 годин, залежно від складності роботи.

Вартість реставрації зубів

Ціна реставрації зубів залежить від наступних факторів:

  • розмір втраченої частини зуба, яку необхідно відновити
  • складність роботи (чи потрібно робити зміну положення, форми зуба, тощо)
  • якість і вартість реставраційного матеріалу (в нашій клініці ми використовуємо матеріали японського виробника «GC» «Gradia Direct»)
  • і, звичайно ж, кваліфікація лікаря

 

Телефонуйте та отримайте всю необхідну інформацію у нашого адміністратора

+38 (097) 682-83-82
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger