You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Пломбування одного каналу – 1200 грн. (індивідуальний підбір та використання пломбувальних матеріалів залежно від клінічної ситуації).

Пломбування каналів зуба – завершальний етап після їх повної стерилізації. Проводиться з індивідуальним підбором матеріалу. Ціна за пломбування зубних каналів залежить від типу зуба та розміру кореневого каналу.

Коли є необхідним встановлення пломби?

Постановка пломби, точніше реставрації, є необхідною при наявності навіть мінімального руйнування (дефекту) зуба. Це відновить функцію та естетику зуба і дозволить зупинити та запобігти його подальшому руйнуванню. Реставрацію проводять не лише при карієсі, а й при некаріозних ураженнях (гіпоплазія емалі, флюороз, патологічна стертість зубів, клиновидні приясенні дефекти).

Типи пломбувальних матеріалів, які ми використвуємо

В нашій клініці для пломбування ми використовуємо лише сертифіковані фотополімерні матеріали в-ва Японії, Німеччини та Швейцарії. Для пломбування молочнихзубів у дітей ми використовуємо склоіономерні матеріали з лікувальною дією, які виділяють фтор у тканини зуба, тим самим укріплюючи його.

Процес промбування зубів

Процес реставрації зуба включає декілька етапів:

  • попереднє гігієнічне очищення
  • препарування зуба
  • медикаментозна обробка (стерилізація)
  • реставрація з індивідуальним підбором пломбувального матеріалу та повним відновленням анатомічної форми поверхні зуба та його естетичних параметрів
  • фінішна обробка та шліфовка реставрації

Ціна на послугу пломбування зуба

Вартість реставрації (пломбування) залежить від розміру каріозної порожнини та виду пломбувального матеріалу. Вартість становить від 450 грн (найменша реставрація).

 

Телефонуйте та отримайте всю необхідну інформацію у нашого адміністратора

+38 (097) 682-83-82
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger