You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Мінеральна герметизація емалі – від  750 грн.  (зниження ризику виникнення карієсу та гіперчутливості зубів, підвищення міцності емалі, лікування демінералізації і “білих плям”).

Насичення емалі мікроелементами і зниження ризику виникнення карієсу зубів, яке дозволяє повністю уникнути проблем із зубами до віку 15-20 років! І ми впевнено пишаємося тим, що у наших постійних пацієнтів роками не виникає жодного карієсу!

Причини й ознаки руйнування емалі

Причин руйнування емалі зубів є багато, проте основні з них це:

  • погана гігієна та наявність нальоту на зубах
  • спадковість
  • незбалансоване харчування (часте і надмірне вживання вуглеводів, солодких газованих напоїв, недостатність у раціоні кальцію та фосфору)
  • неправильний домашній догляд за зубами (чищення лише щіткою без використання флосу та йоршиків, відсутність вечірнього чищення зубів)
  • чи відновлюється зубна емаль

Якщо проблему руйнування емалі зубів діагностувати на самому її початку (на стадії появи білих плям, мікротріщин, гіперчутливості) – то на такому етапі більшість проблем і захворювань можна стабілізувати і зупинити, а деколи й викликати зворотній процес відновлення емалі при регулярному виконанні необхідних профілактичних процедур і наповнення емалі мікроелементами.

Проблема тонкої емалі

Товщина та міцність емалі є індивідуальними але також залежать від правильного використання зубних щіток, самостійного неконтрольованого лікарем використання абразивних вибілюючих паст, неправильного прикусу (що може спричиняти стертість зубів та витончення емалі).

Як відновити емаль на зубах

Для відновлення зубної емалі існує ряд процедур, які лікар-стоматолог може підібрати і призначити вам лише індивідуально після проведеного обстеження. Найефективнішою з них є мінеральна герметизація емалі, яка насичує її цілим комплексом мікроелементів та має стійкий виражений ефект. Цю процедуру ми проводимо у клініці вже більше 20 років і порівняно зі всіма іншими методами вона дає насправді вражаючі результати.

Рекомендовані послуги

Телефонуйте та отримайте всю необхідну інформацію у нашого адміністратора

+38 (097) 682-83-82
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger