You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Регулярне проведення профілактичних процедур, зокрема профілактики карієсу, дозволяє надовго забути про “класичне” стоматологічне лікування як дорослих, так і маленьких пацієнтів.

що таке фторування емалі зубів

Фторування емалі зубів – це офісне покриття зубів фторвмісними гелями з метою зміцнення їх структури. Фтор в усьому світі вважається мікроелементом №1 для профілактики карієсу.

Як відбувається процедура фторування зубів,етапи фторування емалі зубів

Перед процедурою фторування зуби очищують спеціальними поліровочними пастами, висушують та наносять фтор-гель не 10-15 хв. Молекули фтору проникають у поверхневий шар емалі та роблять його міцнішим.  Після цього все змивають. Рекомендовано не приймати їжу та напої протягом години після процедури.

На скільки вистачає ефекту від фторування

Процедуру фторування зубів у нашій клініці ми проводимо після кожної професійної гігієни для того щоб не залишати емаль без необхідного захисту. Тому раз на пів року – оптимальна частота.

Результат процедури

В результаті регулярного проведення таких профілактичних процедур емаль ваших зубів стає міцнішою, більш стійкою до розвитку карієсу,  зменшується чутливість зубів, поверхня емалі набуває блиску.

Показання та протипоказання фторування

Всі профілактичні заходи необхідно робити кожному незалежно від віку та стану здоров’я. Адже це профілактика, а не лікування і вона не має жодних обмежень. Завжди краще і легше запобігти розвитку захворювання, аніж потім його лікувати.

Ціна фторування зубів

фторування 1 зуба, включаючи попередню професійну гігієну, коштує 80 грн. Якщо ви робите загальну професійну гігієну ротової порожнини – покриття емалі зубів є включене у вартість процедури.

Телефонуйте та отримайте всю необхідну інформацію у нашого адміністратора

+38 (097) 682-83-82
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger