У Львові пройшов Курс “Дитяча ортодонтія від А до Я”
Лікарі нашої клініки постійно продовжують своє навчання і професійне удосконалення. 25-26.03.23 у Львові пройшов Курс “Дитяча ортодонтія від А до Я” – про особливості росту та розвитку зубощелеповоі системи у дітей та диференційовані підходи до лікування у кожному віковому періоді, організований Тitanium study club. І після пройденого навчання ми знову розширюємо асортимент дитячих ортодонтичних апаратів для комфорту наших маленьких пацієнтів!
![](https://elvirabezvushko.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/kurs-dytyacha-ortodontiya-vid-a-do-ya-925x1024.jpg)
![](https://elvirabezvushko.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/dytyacha-ortodontiya-1024x658.jpg)
![](https://elvirabezvushko.com.ua/wp-content/uploads/2023/04/dytyacha-ortodontiya-vid-a-do-ya-1024x687.jpg)