«ПЛОМБА» і «РЕСТАВРАЦІЯ» – у чому різниця?

«ПЛОМБА» і «РЕСТАВРАЦІЯ» – у чому різниця?

Ви бачите пломби на своїх зубах? – значить це справжні «пломби».

Реставрацію не видно!

«Пломба» – це лише закриття дефекту (порожнини) зуба. Вона рівна і гладка – і в цьому якраз основна проблема. Пломба не відновлює контакт з протилежними та сусідніми зубами, що з часом буде призводити до їх зміщення та порушення жування. Такі проблеми почнуть виникати вже через декілька років, хоч людина це ніяк не відчуває – зуб полікований та запломбований. А небезпечні зміни у прикусі може побачити лише стоматолог.

«Реставрація» – це повне естетичне відновлення зубів

 • анатомічної форми і рель’єфу поверхні зуба
 • кольору
 • прозорості

Сучасні методи реставрації зубів забезпечують повноцінну функцію та естетику. Подивіться на здорові зуби – немає жодного з рівною поверхнею. І оскільки основною функцією зубів є жування, то лише повністю відновлена анатомічна поверхня зуба, зі всіма горбиками і ямками зможе забезпечити його повноцінне функціонування і контакт між протилежними зубами. Бугорок кожного зуба повинен при контакті попадати у ямку протилежного зуба – саме це й забезпечує повноцінне пережовування їжі. Тому таке відновлення (реставрація) форми поверхні зуба є надзвичайно важливим для функціонування наших зубів та прикусу.

відновлення зубів

1

 

 

естетична стоматологія

2

 

Різниця між зовнішнім виглядом пломби (1) і реставрації (2)

 

Художня реставрація  або естетичне відновлення зубів

Можливості сучасних методів естетичної стоматології та реставрації перетворили роботу лікаря у мистецтво. Широка кольорова палітра сучасних реставраційних матеріалів дозоляє максимально натурально підібрати колір зуба і в результаті забезпечити точне відновлення природньої емалі, нарощування зубів, художню корекцію та високі естетичні результати

Який результат?

– можна змінити контури зуба

– змінити форму зуба

– відкорегувати колір емалі

 

І памятайте – гарна  усмішка може стати вирішальною при першій зустрічі!

Залиште свій коментар

Замовити дзвінок

 

  ×
  Записатись на прийом

   

   ×
   Messenger icon
   Надіслати повідомлення через Messenger