You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Якщо Ви хочете бути неповторними та мати по-справжньому зіркову усмішку –  спробуйте ювелірні прикраси для зубів з золота, срібла та діамантів Tooth-art та Twinkles. Ці прикраси приклеюються на зуб і завжди будуть привертати до себе увагу. Знімаються ювелірні прикраси для зубів легко та не вимагають спеціального догляду і обмежень.

Типи прикрас для зубів

Прикраси (скайси, наклейки) на зуби за методом фіксації є двох видів:

  • кріпляться на поверхню емалі (приклеюються зверху)
  • заглиблюються всередину емалі

За матеріалом з якого вони виготовлені – дорогоцінні метали (жовте чи біле золото) або простий метал.

Те саме відносно каменів – можуть бути кристали справжнього коштовного каміння, а може бути звичайне скло.

Для того щоб гарантувати здоровий стан емалі через 3-5-10 років носіння таких прикрас на зуби в нашій клініці ми використовуємо лише скайси відомих виробників, які виготовлені з дорогоцінних металів. Можна також за бажанням пацієнта поставити на зуб ваш власний камінчик.

Як кріпляться прикраси на зуби

Процедура займає до 15 хв –очищення поверхні зуба, обробка емалі спеціальним гелем і приклеювання прикраси на фотополімер.

Як довго тримаються прикраси

Ювелірні прикраси на зубах не обмежені по «терміну використання» і будуть стояти поки ви не захочете їх зняти. Звичайно, завжди буває форс-мажор і така «наклейка» може відлетіти, проте таких випадків буває 1-2% при якісному проведенні фіксації і правильному виборі прикраси. Проте ви повинні розуміти, що у кожній роботі найбільше значення мають власне технічні нюанси її виконання. Тому бажано звертатись до тих, хто має великий досвід і високий професійний рівень.

Особливості гігієни при використанні зубних прикрас

Насправді, ніяких особливостей немає!

Але у випадку, якщо прикрасу на зуб зафіксували неправильно або ви погано чистите зуби – навколо неї буде утворюватись темна полоса. Тоді відразу потрібно звернутись до стоматолога.

Як можливо зняти прикраси

Зняття займає 5 хв – спеціальним інструментом відклеюють прикрасу а потім полірують залишки матеріалу з поверхні зуба. І не залишається жодних слідів.

В якому віці можна використовувати

Така «наклейка» на зуб – це звичайна прикраса, яку, по аналогії зі справжніми ювелірними виробами, можна ставити у будь-якому віці на будь-які зуби!

Телефонуйте та отримайте всю необхідну інформацію у нашого адміністратора

+38 (097) 682-83-82
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger