You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Сервіс у цій клініці на вищому рівні!

Святослав Костюк, Франція - відгук

Відлагоджена чітка робота кожного члену колективу, постійний контроль та консультації головного лікаря Ельвіри Безвушко, постійний онлайн-зв’язок при будь-яких запитаннях – сервіс у цій клініці на вищому рівні! Відчувається що лікарі дійсно стараються і дбають за твоє здоров’я, вибирають найкращий варіант лікування, пояснюють альтернативу, а не просто «лікують чергового пацієнта». Залишились теплі і найкращі враження від всіх візитів у цю клініку!

Святослав Костюк, Франція

Велике дякую Ельвірі Валентинівні

Logo

Велике дякую Ельвірі Валентинівні за комплексне лікування  моєї доньки! Я щаслива, тому що впевнена, що ми у надійних руках, а це найголовніше для мами! У цій клініці дуже добре налагоджена командна робота між вузькими спеціалістами, все швидко та пунктуально! Гармонійне поєднання професіоналізму та людських якостей дає ідеальний формат співпраці та відносин!

Тетяна Мурадова

У вас все на вищому рівні!

Logo

Колись чоловік ставив брекети і лікувався у цій клініці, а тепер ми привели на лікування і дитину також сюди. Дуже задоволені кваліфікацією всіх лікарів і персоналу, а найбільше подобається — розуміння та спокійне ставлення до дитини.

Ірина Куцман

Тут завжди приємна атмосфера

Logo

Наявність дитячих спеціалістів була основною причиною звернення в цю клініку.

Тут завжди приємна атмосфера, мультики, від яких діти забувають про сам процес, та лікарі-щебетушки, які захоплюють дитину своїми розповідями та питаннями так, що лікування проходить непомітно для самої дитини.

Приємно, що чесно підтримують гарантії на свою роботу.

Драгомирецька Оксана Романівна, м. Львів

Дитина з самого ранку не могла дочекатися візиту у вашу клініку

Відгук Олена Григор’єва, Киів

Моя дитина сьогодні з самого ранку не могла дочекатися візиту у цю клініку а у крісло стоматолога заліз зі словами: «Ну нарешті!!!»

….А через декілька годин, ввечері сказав: «мама, а давай відмотаємо час назад і я знову піду до тьоті-стоматолога!»

Ви розумієте наскільки ПРАВИЛЬНО і ДОБРЕ тут все, що дитина просто біжить до стоматолога? Про дорослих і так все зрозуміло))

Олена Григор’єва, Киів

Дуже задоволена тим як змінилось моє життя на «до» і «після» художньої реставрації зубів!

Соломія Опришко, відгук

Я дуже задоволена тим, як змінилось моє життя на «до» і «після» художньої реставрації зубів! Коли змінюють розмір і форму передніх зубів – завжди трохи страшно, тому що не знаєш як тобі буде з новою усмішкою.

Але я вражена результатом – як змінюється навіть вираз обличчя від таких, на перший погляд, маленьких речей, це дуже важливо!

І хоч в нас ще багато всього попереду – я точно впевнена, що хочу ще такі естетичні процедури! Адже усмішку можна зробити ідеальною

Соломія Опришко, Львів

Велика подяка Ельвірі Валентинівні за професійність, сучасність і відмінний результат посмішок в нашій сім’ї

Logo

Особливий підхід до лікування молочних зубів у доньки зробив нас вдячними клієнтами клініки.

Новітні технології, гарні умови та приємні лікарі – це перше, що отримуєш, завітавши сюди.

Родина Семеряк, м. Львів

Лікуємось не перший рік всією сім’єю

Лікуємось не перший рік всією сім’єю. Задоволені. Ортодонтичне лікування брекетами у мене і пластинками у доньки проводить Безвушко Ельвіра Валентинівна. Апарати зручні і ми швидко та легко до них звикли. І за декілька місяців вже є результати. Усе на вищому рівні!

Світлана Бабій

У клініці уважний та людяний підхід до пацієнта

Відгук Опалко Юлії

У цій клініці уважний та людяний підхід до пацієнта. Лікар насправді «чує» та враховує всі твої побажання та проблеми. Це приємно, що до тебе не відносяться просто як до «чергового клієнта»!

А ще хочу відзначити надзвичайний професійний рівень проф. Безвушко Е.В. та якість всього проведеного лікування. Адже своє здоровя хочеться довіряти лише справді найкращим фахівцям!

Опалко Юлія

Дитина з радістю їде у Львів до стоматолога

Відгук Бабій Світлани

Дитина з радістю їде у Львів до стоматолога! Це так приємно для кожної мами! Ми лікуємось всією сім’єю і дуже задоволені і якістю лікування, і просто приємним та ввічливим ставленням кожного працівника у цій клініці.

А пластинка для вирівнювання зубів у доньки і мої брекети розвіяли всі «інтернетні» міфи про це лікування!

Бабій Світлана

Вдячний за гарний результат

Клим Євмін

Ставив брекети у проф. Безвушко Е.В. Вдячний за гарний результат, високий професійний рівень лікаря та всього колективуі приємне спілкування.

Прозорі повністю адекватні ціни та зрозумілий процес лікування. Надзвичайно сподобалась швидка та ефективна комунікація он-лайн.

Це зручно і дозволяє навіть провести консультацію та отримати рекомендації при висиланні фотографій. Користуватимусь послугами клініки в майбутньому.

Клим Євмін

Ми пишаємось, що є Вашими клієнтами!

Logo

Уважність, вихованість персоналу, чистота, педантичність, виправдано помірні ціни (ціна/якість), професіоналізм, позитивний настрій – це все є тут.

Звернутись в клініку нас змусив поганий стан зубів у нашої старшої доньки Мілени, та позитивні рекомендації.

На даний момент тут вже лікується і наша менша донька.

А результати і враження відображені на прекрасній посмішці Мілени і будуть, без сумніву, в Ані.

Дякуємо!

Родина Яцишин, м. Львів

Замислювалася над питанням щодо встановлення брекетів

Відгук. Олена

Впродовж останніх років я часто замислювалася над питанням щодо встановлення брекетів. Все не могла наважитися на цей крок. Це ж на такий термін треба встановлювати якісь сторонні предмети?

А як потім їсти? Як посміхатися? Як доглядати? Дякую Ельвірі Безвушко за проведену роботу, за розуміння та підтримку.

Олена

Надзвичайно задоволений клінікою!

Logo

Надзвичайно задоволений клінікою! Привітний персонал, професійне та якісне обслуговування. І надалі користуватимуся послугами Клініки Ельвіри Безвушко.

Влад Братов

Лікуємось у клініці всією родиною

Logo

Лікуємось у клініці всією родиною вже біля 20 років! І дуже задоволені всім – подобається стабільна якість!

Струк Тетяна

Вдячна за можливість мати красиву усмішку

Дуже вдячна за можливість мати здорову і красиву усмішку, не дивлячись на відстань у тисячі кілометрів. Вже за 5 днів після фіксаціібрекетів є помітні зміни і зуби стали рівніші. Це було легко і неочікувано приємно!

Дарія Мазур

Обрала саме цю клініку

Logo

Обрала саме цю клініку, тому що тут ставить брекети професор Ельвіра Валентинівна, яка навчає цьому інших ортодонтів. Звернулась по проблемі неправильного прикусу і в результаті отримала швидкий результат та красиву усмішку і завжди хороше ставлення лікарів.

Ярощук Анна

Індивідуальний підхід цієї клініки мене підкорив!

Logo

Професіоналізм, ідеальна чистота та індивідуальний підхід цієї клініки мене підкорив! При дуже завантаженному графіку, маю можливість виспатись, поки мені лікують зуби- настільки лікування комфортне і непомітне. Окрема подяка професійному лікарю Роману!

Олексій Цуркін

Нарешті, мені пощастило!

Декілька років, я шукала для свого сина гарного ортодонта, і ніяк не могла знайти, але півроку тому, нарешті, мені пощастило і я взнала про дуже кваліфікованого спеціаліста Ельвіру Валентинівну Безвушко, котра підібрала для мого сина найновітнішу модель брекетів, і тепер він із задоволенням, носить їх, щоб його посмішка була ідеальною.

Ці брекети-це щось надзвичайне! В сина, вони не викликають ніякого дискомфорту, він може і надалі вести активний спосіб життя (а для підлітка-це дуже важливо), а також зовсім не змінилось його харчування з появою брекетів.

Ельвіра Валентинівна, я Вам дуже вдячна!

Галина Рудак. Львів

Мені пощастило знайти у Львові справжнього ортодонта-професіонала – це Ельвіра Безвушко!

Logo

Щиро дякую Вам за швидке та якісне лікування!

Коли я вперше натрапила на Вас в мережі фейсбук, то одразу ж зрозуміла, що це саме те, що я так довго шукала, це те, що мені потрібно, адже Ви – ПРОФЕСОР!

Ви точно маєте гарний досвід і «набиту руку».

І вже з першої ж консультації я відчула, що лікування буде проходити легко і якісно, і що результат буде на всі 100% успішним.

І я не помилилась, бо вже через 1, 5 року я отримала таку красиву усмішку, про яку вже давно мріяла.

Найбільше сподобалось те, що Ви дуже швидко приймаєте правильні рішення, ну просто моментально, і не мучите ні себе, ні пацієнта роздумами і різними варіантами лікування (так як це мені пропонували інші лікарі раніше).

Взагалі, у Вашій клініці панує дуже привітна і затишна атмосфера, і усі лікарі та медсестри – це справжні професіонали, які дуже уважно відносяться до кожного клієнта, і роблять свою справу на найвищому рівні!

Рекомендую усім цю клініку, адже в ній працюють – найкращі!

Інна Сеньковська, Львів

Ви — найкращі!

Відгук Бряник Олесі

Ви — найкращі! Приїхали у клініку з комплексним лікуванням всіє сім’ї, і як результат отримали здорові зуби та гарну усмішку.

Бряник Олеся

Дякуємо Вам за подаровану частинку тепла і уваги!

Logo

Особлива подяка лікарю Безвушко Ельвірі Валентинівні.

Доброзичливість, відповідальність та старанність всього персоналу подарували нам комфорт і ми вдячні за проведене лікування!

Велику роль відіграла головний лікар, що взялась за лікування нашого сина, адже спеціалісти в інших клініках не хотіли братися за виправлення власних помилок.

Хоч ортодонтичне лікування тривале та результат – хороша посмішка і рівні зуби у Ромчика не абияк радують нас.

Федишин Тетяна Богданівна

Моя улюблена стоматологічна клініка

Відгук Ольги Дудич, Монреаль, Канада

Моя улюблена стоматологічна клініка вже понад 20 років. Бездоганний сервіс персоналу, висока якість лікування і професіоналізм фахівців завжди на найвищому рівні. Сюди хочеться повертатися. Тут лише найкращі фахівці. Дякую за завжди позитивний досвід і комфортне лікування!

Catering to individual clients needs , always going above and beyond , no concern is too little , all while providing impeccable service

Ольга Дудич, Монреаль, Канада

Чітке знання своєї праці – це головний важіль при виборі лікаря для дитини

Logo

Через короткий час ми вже бачимо покращення в нашої донечки. Ми дуже задоволені і результатом, і щирістю та вічливістю лікаря.

У нашому місті не було рішучого спеціаліста, який би взявся за вирішення нашої проблеми. Не дивлячись на відстань – ми дуже вдячні за проведену роботу ортодонта Безвушко Е.В.

Шпак Ірина Михайлівна, м. Мукачево

У Вашій клініці працюють самовіддані професіонали

Logo

Якщо б мені зараз запропонували лікувати зуби в стоматолога іншої клініки, я б нізащо не погодилася!!! У Вашій клініці працюють самовіддані професіонали.

Я з легкістю і впевненістю сідаю в стоматологічне крісло. Я впевнена в тому, що отримаю якісне лікування на найсучаснішому обладнанні з уважним і привітним ставлення водночас!

Завжди залишаюся задоволена результатом!

Христина Стасів, м. Львів

Звернулась по рекомендації друзів

Відгук Прими Лілії

Звернулась по рекомендації друзів і задоволена тим, що ви до останнього стараєтесь вилікувати та врятувати рідні зуби! Не говорите про видалення, а робите все можливе для того, щоб зберегти «свої»!

Прима Ліля

Колишні проблеми перетворилися в чудову посмішку мого сина

Logo

Лікуємось в клініці проф. Ельвіри Безвушко вже 6 років і це єдиний спеціаліст,який не побоявся «взятися» за нашу проблему і дати надію.
На той час куди ми тільки не зверталися – ніякі професори не хотіли починати лікувати мого сина,а тільки дивилися відкритими очима,скликали колег і фотографували…..
А коли звернулися до Ельвіри Валентинівни – вона порадила, потім прооперувала і назначила подальше лікування. І от зараз колишні проблеми перетворилися в чудову посмішку мого сина!
Тому рекомендуємо і дуже вдячні Ельвіри Валентинівні – це лікар з великої літери!

Тетяна Павлюк

Тут є відчуття того,що ти попав до рук професіоналів!

Logo

Не перший рік звертаюсь в клініку Ельвіри Безвушко. Раніше шалено боялась і ненавиділа стоматологів,проте,як потрапила до неї ,то моє ставлення змінилось! Тут є відчуття того,що ти попав до рук професіоналів! Все роблять якісно,все коментують та роз’яснюють! Клініка дуже комфортна: світла,чиста, а також ввічливий адмін персонал. Раджу! Ваші зуби скажуть вам дякую

Олена Бондаренко, Львів

Щиро дякуємо Ельвірі Валентинівні

Logo

Щиро дякуємо Ельвірі Валентинівні за всю увагу, крім стоматологічного лікування, під час візитів. Крім стоматологічних послуг Ви надали і велику психологічну допомогу моїй дитині, що вкрай необхідно і важливо у підлітковому віці. Саша після розмови з вами почувається значно впевненіше

Тетяна Ждан

Лікуванням дуже задоволена

Logo

Озайомилась із відгуками пацієнтів у мережі та вирішила звернутись із лікування у клініку проф. Е.Безвушко. Лікуванням дуже задоволена, що сподобалось – це комунікація з пацієнтом і підхід лікаря. Продовжуйте в тому ж дусі!

Бондарева Катерина

Висловлюю велику щиру подяку

Висловлюю велику щиру подяку

Висловлюю велику щиру подяку усьому колективу „Стоматологічної клініки професора Ельвіри Безвушко», особливо її головному лікарю – доктору медичних наук, завідувачу кафедри ортодонтії ЛНМУ ім. Д. Галицького БЕЗВУШКО ЕЛЬВІРІ ВАЛЕНТИНІВНІ за високий професіоналізм, чуйність, людяність і за всю загальну теплу атмосферу, яка панує у клініці з турботою про наші усмішки! Напевно, найвищою похвалою для клініки є ось такі малі клієнти-пацієнти, які ідуть туди лікувати зубки як на свято! Тому, що до кожної дитини кожен лікар клініки, наче великий психолог, знаходить підхід у будь-якій ситуації, стаючи для неї справжнім другом.
Ще раз велике ДЯКУЄМО!!! Процвітання Вашій клініці!!! Успіхів у всьому і багато-багато таких вдячних клієнтів, як наша сім’я !!!

Наталія Хараба

Дитині хочеться дати тільки найкраще

Logo

В цій клініці лікується багато пацієнтів з нашого міста. І тому, коли стояло питання збереження здоров’я зубів у нашої доньки – поради від лікарів та інших мам були однакові – їхати у Львів до Ельвіри Валентинівни Безвушко.

Хороші спеціалісти, як дитячий лікар так і ортодонт надали справді правильне і якісне лікування.

Дякуємо, також, за хороші і корисні поради по догляду за зубами не тільки дитині, але й дорослим.

Задоволені і лікуванням і результатом як пацієнтка, так і її батьки.

Сім'я Дещаківських, м. Червоноград

Я дуже задоволена роботою і професіоналізмом лікарів клініки

Logo

Якщо Ви хочете мати здорові зуби – то точно не помилитесь, звернувшись за лікуванням в цю клініку.

Дуже задоволені ставленням персоналу, професіоналізмом лікарів, вічливістю, а основне результатом – здоровими зубами.

Чухонкіна Мар'яна Анатоліївна

Неймовірна задоволена лікуванням

Юліана Собчук

Неймовірна задоволена лікуванням і обслуговуванням у цій клініці. Успішно поставили брекети і зняли з рівними і здоровими зубками. Надзвичайно приємна атмосфера, професійний підхід кожного фахівця і відчуття безпеки.

Рада, що ви такі є! Успіхів вам і процвітання!

Юліана Собчук

Stomatologiczna klinika Profesor Elwiry Bezwuszko to miejsce, w którym niemożliwe staje się możliwe!

Stomatologiczna klinika Profesor Elwiry Bezwuszko to miejsce, w którym niemożliwe staje się możliwe!

Mimo skomplikowanej sytuacji wyjściowej i bardzo krótkiego czasu na realizację leczenia ortodontycznego Pani Profesor stanęła na wysokości zadania.

Profesjonalizm oraz kobiece zrozumienie zrealizowały marzenie o pięknym uśmiechu w dniu ślubu.

Izabela Filipczak, Polska

Шикарна клініка і геніальні спеціалісти!

Відгук Івана Боброва

Шикарна клініка і геніальні спеціалісти! Для мене це:
А – Фабрика голлівудських посмішок
Б – „Генеральний спонсор” моєї ??

2 роки тому виникла гостра потреба у реставрації передніх зубів (лікування тягнулося роками). І першою людиною, якій вирішив довірити дану проблему, стала Ельвіра Валентинівна. Сумнівів не було взагалі – 100% відчував, що з Ельвірою та її командою ми досягнемо потрібного результату.

І все вийшло! Усього за 1,5 місяці – відновлена посмішка, поліковані зуби і техніки правильного догляду, які в клініці Ельвіри я почув вперше. Живу в Києві і регулярно приїжджаю на профілактичні огляди та, за потреби – лікування, до Львова. Тепер по усіх „зубних” питаннях – тільки до Ельвіри! Рекомендую.

Іван Бобров, місто Київ

Задоволена результатом лікування в Ельвіри Валентинівни

Задоволена результатом лікування в Ельвіри Валентинівни

Я дуже задоволена результатом ортодонтичного лікування в Ельвіри Валентинівни. Ходила з брекетами всього рівно 1,5 роки, як і сказали на консультації, навіть не дивлячись на дорослий вік, в якому лікування проходить зазвичай довше. Післяз няття брекетів усмішка є справді ідеальною і можна отримувати задоволення від свого вигляду у дзеркалі!

Інна Сеньковська

Лікуванням дуже задоволені

Відгук Дякун Наталії

Потрапили на консультацію до професора Ельвіри Безвушко по рекомендації друзів та постійних пацієнтів клініки. Були проблеми з прикусом. Лікуванням дуже задоволені, і що найбільше сподобалось — оперативність та якість отриманих послуг.

Дякун Наталія

Ортодонтичне лікування брекетами пройшло надзвичайно легко і швидко

Logo

Ортодонтичне лікування брекетами пройшло надзвичайно легко і швидко. А Ельвіра Валентинівна – це саме та людина, якій можна довірити свою посмішку. Під кінець лікування виявилось, що все навіть набагато краще ніж очікувалось. Все пройшло легко і комфортно, плюс навіть мало хто помічав що я рік носила брекети. Всім раджу лише цю клініку!

Наталія Василенко

Все життя мріяла про таку посмішку, як зараз

Відгук Юлії Губар, Львів

Все життя мріяла про таку посмішку, як зараз:) І от завдяки роботі Ельвіри Валентинівни та її команди, мрія здійснилася! Дякую вам за професіоналізм, увагу до пацієнтів та високу якість роботи і бажаю подальшого розвитку і досягнення нових висот!

Юлія Губар, Львів

Висловлюю велику подяку працівникам Стоматологічної клініки

Logo

Висловлюю велику подяку працівникам Стоматологічної клініки професора Ельвіри Безвушко за високий рівень комфорту і професійні якості!

Особлива подяка адміністратору Віті Пітилі та лікарю О.С. Стадник.

Віталій Тараненко

Професійність і видимий якісний результат – це те, що точно можна отримати в цій клініці

Logo

Дружній і усміхнений персонал, завжди підкажуть як бути в тій чи іншій ситуації.

Результат не заставить себе довго чекати, тому що в цій клініці він буде неймовірним!

Маковецькі Олена і Олеся, студентки, м. Львів

До цього моменту-стоматологічного крісла в ортодонта я йшла роками…

Відгук. Дана Губка

На цьому шляху було багато спеціалістів,порад та перешкод!

До Ельвіри Безвушко я потрапила можна сказати випадково,прочитавши статтю на ФБ і прийшла зовсім з іншою ціллю. Але,сталося чудо! Поговоривши з цією чарівною,приємною жінкою я просто прийняла рішення -брекети ставимо! І це я всього навсього через 3 місяці!

Результат:візуально рівний зубний ряд,зменшились болі у щелепному суглобі та головні болі!

Далі буде… дякую за теплоту та прекрасну атмосферу клініки ,Ельвіра,а також ваш професіоналізм та любов до пацієнтів!

Дана Губка

Тільки позитивні відгуки від близьких і друзів, та пошуки, справді, професійного лікаря привели мене в цю клініку

Logo

В Ельвіри Валентинівни все вдається надзвичайно легко, приємно і гарно! Впевненість, що ти в надійних руках, доброзичливе ставлення з боку працівників і затишна атмосфера, що буває вкрай рідко в стоматологічних кабінетах, а також результат, що повністю виправдав мої очікування і навіть більше – це головні переваги лікування тут.

Раджу всім, адже результатом Ви точно будете задоволені!

Ціцімірська Соломія, студентка, м. Львів

Всім рекомендую і дякую за те, що робите усмішки ідеальними!

Юля Опалко

Майже рік тому я розпочала своє лікування в даній клініці (поставила брекети,щоб виправити прикус) і дуже задоволена результатом що є на сьогоднішній день. Насамперед хочу подякувати Ельвірі Валентинівні за професійний підхід, високу якість роботи та відданість своїй справі. Це насправді лікар з золотими руками.

У клініці дуже привітний персонал,гарне ставлення до пацієнтів,затишна атмосфера.
Всім рекомендую і дякую за те ,що робите усмішки ідеальними!

Юлія Опалко

Дуже рада такому співпраці з сучасною і прогресивною командою клініки!

Христина, Лос-Анжелес, США - відгук

Дуже рада такому знайомству і нашій співпраці з такою сучасною і прогресивною командою клініки! Обладнання, матеріали  і методи лікування – на світовому рівні. Результат прекрасний! Успіхів вам!

Христина, Лос-Анжелес, США

Дуже задоволений клінікою і дитячим стоматологом!

Logo

Дуже задоволений клінікою і дитячим стоматологом! Світлана, одразу знайшла підхід до донечки, надала кваліфіковану консультацію та лікування!
До стоматолога, тепер, як на свято!

Тарас Панчишин

Дякую за оперативність надання допомоги

Logo

Моя помічниця сьогодні прилетіла з відпустки з суцільним набряком лиця і скаржились на зуби. Я привезла її в « Стоматологічну клініку пофесора Ельвіри Безвушко» і хочу подякувати за оперативність надання допомоги вашими працівниками .

Це важливо, що навіть при повністю розписаному щільному графіку роботи нам змогли знайти і приділити час, враховуючи форс-мажорні обставини. Дякую за вашу працю!!!

Ольга Цап

У липні поставила брекети

Пронів Христина

У липні поставила брекети. Довго зважувалась на такий крок, але воно того варте!!

Моя ситуація була складна-неправильний прикус, проблемний суглоб та постійні головні болі. Уже через 3 місяці – болі зникли. Я просто щаслива!!!

А ще через 4 місяці – майже ідеальний прикус!

Дякую п. Ельвірі за роботу, за професійний підхід, за відповіді на питання навіть онлайн. Я рада, що вибрала саме цю клініку!!!

Пронів Христина

Дуже задоволена клінікою

Logo

Дуже задоволена клінікою професора Ельвіри Безвушко , де лікарі професійно і з терпінням знаходять підхід до дитини, не дивлячись на капризи доні. Ми звернулись для пломбування та видалення молочних зубів і залишились задоволені лікуванням та рівнем сервісу і комфорту.

Тимків Олена

Всією сім’єю користуємось послугами цієї клініки

Не один рік всією сім’єю користуємось послугами цієї клініки, завжди задоволені виконаною роботою. Хороший сервіс, гарне ставлення до клієнтів. Кожен лікар дуже толерантний і акуратний при виконанні роботи,що є дуже важливим особисто для мене. Адекватно оцінюють проблему і не «приписують» лишнього. Однозначно одна з кращих клінік!

Оля Філіпова, Львів

Дуже класна клініка

Відгук Ольги Білозір, Львів

Дуже класна клініка! Тут працюють професіонали, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. На 100% задоволена результатом та якістю роботи стоматологів! У клініці приємна та тепла атмосфера! Дякую вам!!! Успіхів та побільше пацієнтів)

Ольга Білозір, Львів

Дякую Вам за настрій, впевненість і щирість

Ельвіра Валентинівна,

те, що ви робите заслуговує уваги і того, щоб ділитись цим!

Ви реально змінили всі уявлення про клініку, про ставлення та про якість стоматологічного лікування.

Я люблю свої брекети і взагалі жаль що всіх всіх і задніх не видно на фотографіях)

Хочеться не  тільки мати рівні зубки, а взагалі вдосконалюватись) здавалось б, при чому тут брекети, але якось так є.

Дякую Вам за настрій, впевненість і щирість)

Ірина Калічак

Клініка задовольнила усі високі вимоги до естетики усмішки

Відгук Злати Петрів, Львів

Клініка задовольнила усі мої потреби та високі вимоги до естетики усмішки, результати лікування принесли естетичне задоволення і звичайно користь для здоров’я зубів.

Кожен працівник виконує свою справу на високому рівні. Відчувається, що тут вкладають душу у свою роботу та отримують задоволення, доставляючи його пацієнтам!

Злата Петрів, Львів

Комплексний підхід

Logo

Комплексний підхід до вирішення «зубатих» проблем незалежно від віку – це те, що вирізняє клініку серед інших, а кожен візит перетворюється в приємне спілкування.

Тепер ми зовсім забули про проблеми із зубами, адже завжди хочеться, щоб зуби були здорові, а їхнє лікування було комфортним і безболісним.

Окремо хочеться відмітити професіоналізм головного лікаря Безвушко Е.В, яка з використанням своїх знань, сучасних матеріалів та обладнання, зробила все, щоб ми забули про проблеми з зубами.

Радимо всім!

Кваснікевич Михайло, м. Львів

Рівні зуби за 3 місяці….?!!!

Відгук. Олена Попович

Це не жарт, якщо ще хтось має сумніви і вважає що це не можливо, то Я цьому живий приклад ?.
Не варто читати відгуки у просторах інтернету про те як це боляче, не зручно ітп.

Все легко, зручно і зовсім нічого не болить. Шкодую тільки за тим що не зробила цього раніше ))).

А ще Я познайомилась з дуже гарною жінкою та мега позитивною людиною Ельвірою Безвушко яка заряджає енергією на цілий день! Дякую!

Олена Попович, м. Львів

Ви – найкращі!

Logo

Довго вагались, але все ж таки вирішили поставити донечці брекети в Ельвіри Валентинівни. Під час першого нашого візиту до її стоматологічної клініки були приємно вражені високим професіоналізмом та індивідуальним підходом. З того часу минув рік, тепер ми – постійні клієнти тут. Дуже дякуємо Ельвірі Валентинівні та всім працівникам клініки за атмосферу, яку вони змогли створити тут і за видимі результати лікування ! Ви – найкращі!

Наталія Турко

Усім відомо, що ряд лікарів потрібно відвідувати регулярно

Logo

Нам усім відомо, що ряд лікарів потрібно відвідувати регулярно, аби не мати проблем зі здоров’ям. І серед цього переліку є стоматолог. Так, я чітко знаю, що принаймі двічі на рік , мала б відвідувати мого улюбленого стоматолога і проводити професійну гігієну зубчиків. Але не все так стається, як гадається.

І так, мені дуже соромно, але востаннє таку процедуру я проходила дужжжже давно (Ельвіро Валентинівно, ми ж не розповімо назагал скільки часу проминуло?! (тихенько сміюсь)). Так-от, нарешті я зібралась, а точніше мені допомогла зібратись, моя зубна фея на цю «чарівну» процедуру. Сказати, що я до неї налаштовувалась як мінімум, як до пологів, то це не сказати нічого.

І от настав цей момент, і вуаля – процедура пройшло практично безболісно, швидко і дуже ніжно. Я навіть отримала задоволення від неї і поверталась додому посміхаючись на всі 32. Дякую красно за чарівну руки п.Уляни і за настроювання п.Ельвірі. Давненько я не отримувала такого результату.

Тому виправляюсь, і ходитиму в уже майже рідну клініку точно без передпологового налаштування і регулярно!

Надія, м. Львів

Були приємно здивовані за професійний підхід

У грудні 2017 року моій доньці було встановлено брекети на верхню та нижню щелепи ( неправильний прикус). Були приємно здивовані за професійний підхід , відданість своій справі та високу якість роботи лікаря Безвушко Ельвіри Валентинівни.Щомісяця були на огляді.Робили вдома вправи призначені лікарем.У клініці завжди затишно та приємна атмосфера.І ось маємо результат.Сьогодні 22.05.2018 року брекети були зняті. Результат чудовий , а донька просто ЩАСЛИВА.Дякуємо щиро за гарну посмішку моєі донечки.Рекомендую!!!

Лілія Барбарук

Приємно, що у соцмережах ви проводите розіграші

Відгук Ольги Фльорко, Львів

Приємно, що у соцмережах ви проводите розіграші і підписники отримують подарункові сертифікати або знижки на різні процедури.

Дякую за якісно проведену професійну гігієну! Результатом дуже задоволена, зуби і усмішка стали значно біліші! Однозначно звернуся ще саме у вашу клініку!

Ольга Фльорко, Львів

Хотів би відмітити особистий підхід до пацієнтів

Logo

Хотів би відмітити що тут знаходять особистий підхід до пацієнтів — ще дуже важливо! Звернулись із проблемою вирівнювання зубів, поки ще лікуємось, але дуже задоволені! І окрім брекетів, вирішили проводити тут і інші види лікування, навіть незважаючи на те що ми з іншого міста. Всі види лікування в одній клініці – це завжди зручно, економить твій час і ти розумієш що хтось несе відповідальність за твоє здоров’я.

Шерстень Максим
Messenger icon
Надіслати повідомлення через Messenger