Пластинка – 4500 грн. (з гіпоалергенного біоінертного матеріалу)

Пластинка – 4500 грн. (з гіпоалергенного біоінертного матеріалу)

Вирівнювання зубів пластинками проводиться, в середньому, у дитячому віці від 5-6 до 14 років. Пластинка на зуби виготовляється з біоенертного прозорого матеріалу і є практично непомітною. Ціна пластинки залежить від складності патології та конструкції апарату.

Лікування у віці до 6 років (молочний прикус)

У цей час з’являються перші ознаки порушень. Головне в цей період – відучити дитину від шкідливих звичок (смоктання пальця, закушування і смоктання губи та ін.) і створити умови для правильного  росту щелеп. Для цього існують різні методи та засоби (пластинки, міогімнастичні вправи).

Міогімнастика

Міогімнастика – комплекс вправ для м’язів обличчя та язика. Вона формує у дитини правильну дикцію, ковтання і дихання. Це призводить до правильного розвитку зубо-щелепного апарату. Вправи індивідуально підбирає і призначає лікар-ортодонт. Їх можна засто­совувати окремо або під час носіння пластинки.

Знімні пластинкові протези

         Знімні пластинкові протези – для заміщення відсутніх молочних зубів. Якщо молочний зуб видалений, то в цій ділянці сповільнюється ріст щелепи і несвоєчасно прорізується постійний зуб. Крім того, на місце відсутнього зуба зміщуються сусідні. Тому з метою збереження місця для постійного зуба на місце видаленого молочного ставиться знімна пластинка з штучним молочним зубом.

 

Лікування у віці 6-12 років

У цьому віці використовують як знімні апарати (пластинка, трейнер, міобрейс), так і брекети (естетичні – прозорі, металеві або кольорові).

Замовити дзвінок

 

  ×
  Записатись на прийом

   

   ×
   Messenger icon
   Надіслати повідомлення через Messenger